İsmail Yüksek ben varım diyor

Haftalık olağan basın toplantısında soruları yanıtlayan Bursaspor teknik direktörü Özcan Bizati, İsmail Yüksek'ten övgü dolu sözlerle bahsetti.

İsmail Yüksek‘in sadece oynadığı oyunlarda değil saha dışında da farkını ortaya koyan bir futbolcu olduğunun altını çizen Özcan  Bizati, ”İsmail saha dışında da aynı. Bulunduğu ortamlarda da farkını hissetiren bir isim. Ben varım diyor. Kişiliğini ortaya koyan bir oyuncu. Zaten futbol kişilikli oyuncuların işi. Kişiliğiniz olmadığı zaman sıkıntı yaşıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Allah’ım sen bize akıl-fikir ver ne olur.
   Bana taraftarını göster, sana onun takımının halini söyleyeyim.

   8
   39
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Yapacak birşey yok.
    Sadece şu kadarını söyleyeyim, “BU SİTEDE YAPILAN YORUMLARA VERİLEN ARTI VE EKSİLERİN YERLERİ DEĞİŞMEDİĞİ SÜRECE BU KULÜBÜN İKİ YAKASI ASLA VE KATA BİR ARAYA GELMEZ!”

    6
    7
 1. Karakter her futbolcuya yakışır ama kendisini yetiştiren kulübü şikayet eden karaktersiz ler anlayamaz.

  31
  6
 2. Bİ KAÇ TOPÇU HATIRLIYORUM SADECE TAKIMA KATKI KOYMAK İÇİN VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYAN BUNLARDAN BİRİ İSMAİL YÜKSEK HER HAFTA SARI KART GÖRÜYOR GÖRDÜĞÜ KARTLARA BAKN HEP TAKIM İÇİN SAKATLANDIĞI HAFTAYI HATIRLIYORUM TOPU KAPMAK İÇİN AYAKLARINI ÖYLE AÇTIKİ ADAM SAKATLANDI TOPUDA KAPTI. BUNUN GİBİ TAKIMDA 5 TANE ADAM OLSUN LİDERDİK ŞU AN

 3. Bursasporumuz için varını yoğunu sahada koyarak gayret edip mücadeleleri ile hafızamda kalanalr:Vahit Kol ağabeyimzi.Merhum Hayretdin Endersert,Küçük ve büyük İsmailler,Baykul ağabeyimiz,Sinan ağabeylerimiz,Sedat ağabeylerimiz,Necati ağabeyimiz,Selim,İmparator Nejat ağabeyimiz,Ö.erdoğan ve Batalla ile ŞAMPİYON KADROMUZ yedekleriyle beraberşimdiki gençlerden TAHA,KAPACAK böyle oyuncular da var yediği ekmek teknesine leke sürenlerde var.

  Bizler vefa sahiplerine vefada eksik etmeyelim.VEFASIZLARADA HAYDİ YALLAH diyelim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu