İsmail “Kazanmaya devam edeceğiz”

OLAY Spor’a özel açıklamalar yapan tecrübeli stoper, Bursaspor‘un birliktelikle başarıya ulaşacağını belirterek, ‘İlk haftalar taraftar tepkisi olsun istemezdik. Onlar bizim arkamızda durduğu sürece Bursaspor’u en iyi şekilde temsil edeceğimizden şüpheleri olmasın. Kazanmaya devam edeceğiz. Yeter ki arkamızda dursunlar’ dedi. 

İYİ OYNADIK KAZANAMADIK

Kardemir Karabükspor deplasmanında iyi futbol oynadıklarını ifade eden 28 yaşındaki futbolcu, şöyle konuştu: ‘Kardemir Karabükspor çok iyi bir kadroya sahip. İyide futbol oynuyorlar. Ancak bizde ligin iddialı takımlarından biriyiz. Sahaya kazanmak için çıktık, ama olmadı. Karabük’te iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Demek ki galibiyet kısmet değilmiş. Her iki tarafında beraberliği hak ettiği bir maç oldu. kaybetmektense beraberlikte iyi sonuç diye düşünüyorum.

ARKADAŞLIK ÜST DÜZEYDE

Takımda arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu ve bununda puanları beraberinde getirdiğini vurgulayan İsmail Konuk, ‘Ben her hafta üstüne koymaya çalışıyorum. Ben futbolumla kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Takımda arkadaşlık pekiştikçe daha iyi bir Bursaspor izlettirdiğimizi düşünüyorum. Takımda arkadaşlık, birliktelik üst düzeyde ve buda takımın başarısına otomatikman yansıyor. Saha içinde herkes iyi niyetli. Herkes birbirinin eksiğini kapatıyor. Buda takımın skoruna ve puanına yansıyor‘ diye konuştu. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu