İsmail Ertekin’in cezası ne olacak?

Tedbirli olarak PFDK’ya sevk edilen İsmail Ertekin’le ilgili kararı bugün açıklanacak.

Bursaspor‘un deplasmanda oynadığı Batman Petrolspor maçında yeşil-beyazlı takım lehine verilmeyen penaltı pozisyonuna itiraz ettiği nedeniyle kırmızı kart gören İsmail Ertekin, Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilmişti.

Tedbirli olarak Futbol Disiplin Talimatı’nın 36’ncı maddesi hükmü uyarınca Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin‘in cezası bugün açıklanacak. Ertekin’in 1 ila 3 maç soyunma odası ve kulübeye girmeme cezası alma tehlikesi bulunuyor.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Konu dede olunca 5 maç bile verirler. Geçen hafta penaltımız verilmeyince 4’üncü hağkemin yakasına bi yapıştı, havaya kaldırıp taç çizgisinde gezdirdi herifi. Sanki penaltıyı vermeyen 4’üncü hağkemmiş gibi. Üstelik bi de, hağkemlerle aynı uçakta İstanbula dönmüşler. Yolculuk sırasında 4’üncü hağkem ufak su dökmeye wc’ye giderken, koridor tarafında oturan İsmail Hoca kendisine çelme takmış, al bu da penaltı demiş. Ama gökyüzünde çelme taktığı için ceza alanı dışı kabul edip bu penaltıyı da vermemişler. Fakat bu çelme, hocanın cezasını 6 maça taşıyabilir diyollar.

   2
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu