İsmail Ertekin’e ceza şoku!

PFDK'dan Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin'e üst sınırdan ceza verildi.

PFDK, Batman Petrol Spor maçında kırmızı kart gören Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin’e 3 maç ceza verdi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nu naçıklaması şöyle;

“BURSASPOR Kulübü teknik sorumlusu İSMAİL ERTEKİN’in, 29.01.2023 tarihinde oynanan BATMAN PETROLSPOR A.Ş.-BURSASPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik fiili müdahale içeren sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu ceza bence yönetime ve Bursasporun haklarını koruyamayan Tff başkan yardımcısı İbrahim Burkaya yazar. En sonunda İsmail hocada dayanamadı hakeme patladı. Bu cezayı itiraz edip tek maça indirilmesi gerekiyor.

  ı

  28
  2
 2. Şaşırdık mı? Konu Bursaspor’sa cezaların en ağırı her zaman yoldadır.Zaten bitmişiz pfdk da seviyor düşene bir tekme de ben vurayım demeyi…

  19
  1
  1. @Muro1963 yorumuna yanıt olarak

   Daha naapsın? Hağkemi iki yakasındn tutup havaya kaldırdı amk. Yakında bi ceket askıs olsaydı, oraya asıp bırakacaktı. Ha, haklı mıydı, sonuna kadar haklıydı. Biz böyle tepki veren adanlarımız olmadığı için TFF tarafından her hafta dikiliyoruzve tecavüze uğruyoruz a.q.

 3. fb gs yada bjk td olsaydı 3 maçlık ceza 1 hafta 1 maça indirilip 1 maç geçtiği içinde 2ci maç takımın başında olurdu. sahipsiz olursan ve anadolu takımıysan her türlü belaltı vururlar, 6222 üzerimizde denemediler mi başka hangi takım taraftarı bizim kadar çekti cezalandırıldı mahrum bırakıldı. o yüzden lobin yoksa siyasal gücün yoksa ekonomik gücün yoksa dövülmeye cezalandırılmaya aşağılanmaya mahkumsun. bu ülkede adaletin nasıl dağıtıldığını öğrenmiş olmalısınız.

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu