İsmail Ertekin’den sevindiren haber

Pazar günü kalp krizi geçiren teknik direktör İsmail Ertekin'in sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

26 Eylül Pazar akşamı kalp krizi geçiren Bursalı teknik direktör İsmail Ertekin‘in sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

5 gündür özel bir hastanede yoğun bakımda tedavi gören 62 yaşındaki teknik adamın, çarşamba günü uyandığı ve hayati fonksiyonlarının iyi durumda olduğu ifade edildi.

GÜZEL GELİŞMELER…

Doktorlar, Bursaspor‘un eski futbolcusu ve antrenörü Ertekin‘in bilincinin açık olduğunu, konuştuğunu ve ağızdan beslenmeye başladığını açıkladı.

NORMAL ODAYA ÇIKTI

İsmail Ertekin, bugün öğleden sonra yoğun bakımdan normal odaya çıktı. Ailesiyle kısa bir süre görüşen tecrübeli teknik adamın moralinin iyi olduğu belirtildi.

Kaynak
bursadahaber16.com

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   İnşallah renkdaşım. Şu vasıfsız hocalardan kurtulsak ve kendi öz evlatlarımıza takımı teslim etsek. Ancak onların aidiyeti bizi lige çıkarır.

   1. @pablo yorumuna yanıt olarak

    😂🤣 Korubaşı köyünden eski adı balyaz Yörük köyüdür macır da vardır.Hocaya Balyaz lı İsmail derler civar köylerden herkes tanıyor iyide bir insandır.

    10

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu