İsmail Ertekin’den hakem isyanı!

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin takım idmanı öncesi saha kenarından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz hafta Menemen‘de ilk yarıda oldukça iyi bir iş çıkardıklarını ifade eden tecrübeli hoca İsmail Ertekin ” ikinci yarıda bölüm bölüm biraz zorlandık ama mücadelemizi bırakmayarak kazanmasını bildik ve kazandığımız için mutluyuz. Bu sezon deplasmanda ilk defa galip geldik bu da bizim için oldukça önemliydi. İnşallah bundan sonra da oyunumuzu geliştirerek içerde ve dışarda puanlar almayı istiyoruz. Maalesef bu ligde hakemler inanılmaz derecede kötüler ve anlamadığım bir şekilde bütün hatalar da bizim aleyhimize yapılıyor. Sanki bu hatalar özellikle bize karşı yapılıyormuş gibi ama bizim de sonuç itibariyle hakemleri de yenmemiz gerekiyor.

Biz her geçen gün daha iyi olacağız ben bunu çocuklara inanarak söylüyorum. Sene başından beri söylüyorum bizim oyuncularımız bu ligin yabancısıydılar şimdi bundan sonra daha da iyi olacağız ve Allah’ın izniyle bu hafta da kazanarak sıralamada da üst sıralara çıkacağız ve ondan sonra farklı şeyler düşünmeye başlayabiliriz.

Takımın kendine olan güveni oldukça düşüktü, biz hocalar olarak ve mentör destek sağlayarak oyuncularımızın psikolojisini daha iyi duruma getirmeye çalışıyoruz. Biz altyapıya gönderdiğimiz oyuncuları oradan raporlar olumlu geldiği zaman A Takım’da kullanabiliriz. Bizim transfer tahtamız kapalı olduğu için hiç bir oyuncumuzu kimseye vermeyiz. Zaten oyuncularımızın da başka takımlara gitmek gibi bir niyeti de yok. Bizim hedefimiz Süper Lig’e kendi oyuncularımızla kendi öz evlatlarımızla çıkmak. Zaman içerisinde bizim oyuncularımız Süper Lig’e gitmek yerine kendi takımlarına Süper Lig‘e çıkaracaklardır.” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ismail hoca oyuncularla ilgili temennilerini açıklamış.fakat çocuk 2 gol atsın ben süper lig oyuncusuyum havalarına giriyor.
  buyursunlar kendileri bilir.20-22 yaşına geldi mustafa er dönemindeki gençler.

  hepsi kaçar gibi gittiler.baksınlar bakalım hepsinin 2 senedir toplam bulduğu süre kaç maç yapıyor.
  futbolcu oynayarak gelişir.gelişmek istemeyen gitsin.

  18
  1
 2. HAK EM’lerin,bizim hakkımızı yemek için 12 sezondur birbirleriyle yarıştığı çok bariz.Bu HAK EMİCİLERİ geri planda yönlendiren KUKLACILARIN bize bir garezi var anlaşılan.

  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   Ne diyon be yaa? Serkan Yetişmişoğlu gibi kelime oyunları yapmaya özenmişin, ama iyice moka batıp ne demek istediğini anlatamamışın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu