İsmail Ertekin öyle bir cevap verdi ki!

Basın toplantısında açıklamalarda bulunan İsmail Ertekin kendisine sorulan “Bursaspor’a -3 puan cezası gelirse acil eylem planınız var mı?” sorusuna verdiği cevap ile tepki çekti.

İşte o açıklama;

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kimlerce tepki çekti ? nabacak adam fifaya kendisi mi gidecek kapı kapı dolaşıp para mı bulacak nasıl bir cevap bekliyordunuz. Verdiği cevap tamamiyle bursasporun şuanki ortamına uygun bir cevap sirk misali…

  140
  4
   1. @Trolll Kemalll yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor demek yaşamak nefes almak demek.Bize bu şehre yitirilen yüreklerin, kurucu üyelerin, 5kulübün mirası vasiyetidir Bursaspor u yaşatmak.Onun için rahat ol en fazla yerin dibine gireriz düşeriz ama Bursaspor ayağa kalkacak.Bursaspor bitmez yaşar…

    10
    2
   1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

    Bursa spor bir ekoldür. Bir efsanedir her ne kadar rakip olsakta bursa spor süper lige lazımdır. Fenerbahçeli olarak bursa ın eski günlere dönmesini ümid ediyorum

  1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Boş muhabbetler.
   Camia olarak biz bunları anamızın ak sütü gibi hakettik.
   Yok öyle hem 50 kuruş, hem cam kenarı.
   Biri çıkıp borcu ödese.
   Ya da birileri çıkıp kulübü süper lige çıkarsa çok değil 1-2 yıl sonra yine buralardayız.
   Çünkü futbola ve Bursaspor’a bakış açımız hastalıklı.

   28
   1
  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Bu gençler hiç bişey bilmiyor. Koşmakta zorlanıyorlar, nereye koşullması gereken yerleri bilmiyorlar. Çabucak yere düşüyorlar, birbirlerinin ayaklarına basıyorlar. Pas yapmasını bilmiyorlar, hızlı hücuma çıkmasını hiç bilmiyorlar .
   Madem karşı takım kalemize yüklenmiş, hızlı paslarla ileri çıkın be. Eller ayaklar birbirine dolanıyor.. Bunu hoca çözmesi lazım…yoksa bitti Bursaspor…!!

   29
   7
 2. Öyle sorguya böyle cevap..Ben her zaman söylerim İsmail hoca kıvrak zekalı cevabı her zaman cebinde taşıyan biri..resmen gazeteci diye geçinen o zata gereken cevabı vermiş kulüp başkanına ve yönetimine soracağın soruyu teknik direktöre sorarsan alacağın cevapda bu olur.

  27
  1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

   Aynen katıliyorum yorumunuza. Millet de hocayı eleştirmiş. Basının sorduğu soru çok komik. Eksi puan gelmiş Acil eylem planı ne olur diye soru soruyor. O basın bile ne sorduğunu bilmiyor.

 3. Evet doğru diyor. Kimi cebinden para verir, kimi de maçta ceza almamak mali külfeti azaltmak için çaba harcar. Sonuçta iyi niyet ve Bursaspor sevdası varsa herkese bir görev düşer.

  16
 4. Mücadele etmek konusunda daha iyiydik. Rakip takımın kontra ataklarında eksik kalıyoruz. Canberk bizi her zaman kurtaramaz. Kubilay Sönmez çok akıllı paslar atıyor, bugünün en iyilerindendi.

  9
  1
 5. Yani hazırlıklı olun artık kulüp sahipsiz heran herşey olabilir demek istiyor zaten alıştık herşeye yarın kulübü kapatsalar hiç şaşırmam..

  8
  2
 6. Genç adamlar lakin kaleye şut atamıyoruz biride çıkıp bam diye kaleyi düşünmüyor idmanda top kontrolü çalışın temel mevzuları çözemiyoruz rakip kaleye nasıl gideceğiz vakifkoy ile övünen takıma camiaya yakışmıyor hele dakika 85 de bir şut var top ağlayarak gitti kaleye biraz çalışacaksin bildiri yapıp 1 milyon 2 milyon almayı biliyorsunuz

  8
  1
 7. ACİL EYLEM PLANIYMIŞ!

  Soruya bakar mısın?
  “-3 puan cezası gelirse acil eylem planınız var mı?”

  Böyle bir soruyu ancak bir d.ngal.k sorar. Acil eylem planı var mıymış. Hey Allah’ım yaa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu