İsmail Ertekin “İlginç bir maçla dönüyoruz”

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin pazar günü karşılaşacağımız Amed SF maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İsmail Ertekin ”Öncelikle yaşanan felakette hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Ülkemizde yaşanan bu olay futbola da psikolojik olarak darbe vurdu. Biz de ilginç bir maçla geri döneceğiz.

Bu maça iyi hazırlandık. Hafta sonu puanları alarak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah bizim istediğimiz gibi olur. Güç dengesi olarak baktığımızda rakip yukarılarda. Futbolda puan durumu ile ilgili ters şeyler de olabiliyor. Amed maçını kazanıp yolumuza devam edeceğiz. Ufak tefek sakatlıklar dışında sıkıntı yok.

Özer‘in son durumunu makine koyup ölçemiyoruz. Ama belli bir süre alacağını düşünüyorum. İnşallah sakatlanmaz. Bütün derdimiz daha sağlam şekilde maçlara çıkartmak. Bazı şeyler kolay olmuyor.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu