İsmail Ertekin gündemde mi?

TFF 2. Lig’de mücadele edecek Yeşil Beyazlılarda İsmail Ertekin ismi ön plana çıktı. Timsah’ta daha önce hem oyunculuk hem yardımcı antrenörlük yapan Kurt hoca’nın 2 kez 3. Lig, 2 kez de 2. Lig şampiyonluğu bulunurken, 1 kez de Süper Lig’e takım çıkarttı.

59 yıllık tarihinde ilk kez 2022-2023 sezonunda TFF 2. Lig’de mücadele edecek Bursaspor’da teknik direktör konusunda yaşanan bilmece devam ediyor. Yeşil-beyazlılar son dönemlerde zora düştüğü her an Mustafa Er kozunu kullanıyordu. Genç teknik adam son kez göreve geldiğinde bütün çabalarına rağmen kanayan yarayı durdurmadı ve takım küme düştü.

Bu sebeple Bursaspor’da Ömer Furkan Banaz yönetimi Mustafa Er konusunda çekimser durumda. Ayrıca önceki gün Timsah’ın Mustafa Er ile yeniden anlaştı iddiaları Başkan Banaz tarafından yalanlanınca ayrılık iddiaları daha da güçlendi. Bursaspor’un Mustafa Er haricinde elinde 2 plan daha bulunuyor.

ALT LİGLERİN UZMANI

2021-2022 sezonunun ortasında TECO Karacabey Belediyespor’u küme düşme hattından alarak 1. Lig’e çıkma play-off finali oynatan Tahsin Tam, Yeşil-beyazlıların aklında olan isimlerin başında geliyor. Timsah’ta ayrıca İsmail Ertekin ismi de gündeme geldi.

Daha önce 2004-05’te Turgutluspor ile 3. Lig’te, Bandırmaspor ile 2009-2010’da 3. Lig’te, 2015-2016’da 2. Lig play-off’ta ve Balıkesirspor ile de 2012-2013’te 2. Lig’te şampiyonluk yaşayan Kurt hoca, yine Balıkesirspor’u 2013-2014’te 1. Lig’te 2. yaparak Süper Lig’e taşımıştı.

İsmail Ertekin’in Bursaspor’da çalışmaya sıcak baktığı öğrenildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Listedeki hocalardan en tecrubelisi çok disiplinlidir Mustafa erde daha tecrübeli bu ligi çok iyi bilir kurt hocadır Mustafa er yıprandı son bandırma maçında ikinci devredeki taktikleri sıfır sonucunda küme düşmesi oldu İsmail Ertekin diğer takımlarda başarısı var süperlik hocalık yaptı bursa alt yapıdan geliyor tam isabet olur

  25
  2
 2. ÖNEMLİ OLAN BURSASPORU BU LIGDEN36 MAÇSONRA BİRİNCİ LİGE TAŞIMASI VE AYNI HOCANIN ORADA DA38 MAC KALIP LAİK OLDUĞU SÜPER LİGE TAŞIMAK OLACAK MISYONLU HOCA GEREK İSİM HİÇ FARK ETMEZ

  22
  2
 3. İsmail hoca Hem Bursasporumuzu hem bu ligleri çok iyi bilen biridir.Yörük inadı vardır bir işi yaparım derse yapar sağlık durumu toparlamıştı iyi diye biliyorum bu ligin üstesinden rahat gelip bizi bu girdap tan çıkarır.Tahsin hoca da içimizden birisi tecrübeside var artık olabi.Mustafa hoca eğer kafa olarak moral olarak kendine geldiyse ve ben bu işi yaparım bu durumdan çıkarız diyorsa ilk öncelik olmalı.BİZİM DIŞARIDAN GELECEK HOCA İLE KAYBEDECEK ZAMAN PARA VE ALIŞMA DERDİMİZ OLMAMALI.TABİKİ BURADA ŞEHİR İŞ DÜNYASI VE YÖNETİM ÖNCELİKLE SORUNLARI HALLEDİP HOCA VE FUTBOLCULARI SADECE HEDEFE YÖNLENDİRMELİ.

  11
  3
  1. @Gulbahce yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORUMUZU BIRAK 2 CILIYI SAMPIYONLARLIGI SAMPIYONU GORMEK ISTIYORUZ CUNKU TURKIYENIN ENBUYUK CAMIYASIDIR pALADAYI

   2
   7
 4. TAHSİN TAN İSMAİL ERTEKİN MUSTAFA ER ÖNDER ALKAN ADANA ÖRNEK BUNLAR HEPSİ BİR ARAYA GELSİN BÜTÜN FUTBOL TAKIMINI YÖNETSİNLER ALT YAPI ÜSTYAPI TRANSFERLER BİZE BİZDEN BAŞKA DOST YOK GELENLERİ GÖRDÜK HEP KAZIK ATTILAR TAKIMI DÜŞÜRENLERBİLE UTANMADAN PARALARINI İSTEDİLER

 5. Keşke anlaşabilsek gelmesine gelirde
  Davulda Tokmakta onda olursa Davul ismail
  Hocanın omzunda Tokmak Başkanda olursa bu’iş
  Yatar iki Sezonda bizi Süper liğe Çıkartacak tek Hoça.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu