İsmail Ertekin basın karşısına çıkıyor

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada İsmail Ertekin'in basın toplantısında açıklamalarda bulunacağı belirtildi.

Bursaspor Kulübü‘nün basın mensupları ile paylaştığı bilgilendirme şöyle;

“Değerli basın mensupları,

Yarın (Perşembe) saat 12.00’da başlayacak antrenmanımızın tamamı basına açık olarak yapılacaktır.

Teknik direktörümüz İsmail Ertekin saha kenarında sorularınız yanıtlayacaktır.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. HOCAM VER GAZI ALINMASI GEREKEN GAZ VARSENI SEVERIZ FAKAT OLMUYOR ZORLAMANA GEREK YOK YOLUN ACIK OLSUN HOCAM

  10
  6
  1. @BURSALI RIFKI yorumuna yanıt olarak

   bu da futbolu bilmiyor diyorsun yani!
   sıradaki gelsin diyorsun yani?

   yahu değerli kardeşim,
   son 10 senede gönderdiğimiz e.sağlam, mutlu topçu, hikmet karaman, mustafa er, h.hamzaoğlu, daum, şenol güneş, le guen, ibrahim üzülmez, mesut bakkal, yalçın koşukavak, irfan buz, fatih tekke, samet akbaba, özcan bizati, adnan örnek, ersel uzgur, tahsin tam gibi isimler bu futbolu bilmiyorsa, bu oyunu bilenler kim?!?

   yahu kardeşim,10 yıldır aynı antrenörle çalışan kurumsal kulüpler var.
   hadi biz de bu sayı 3-4 olsun.
   7-8 başkan, 20 antrenör, 200 futbolcu nedir yahu?
   bu kadar istikrarsız bir kulüpten başarı mı beklenir?

   3
   2
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Niye? Basın antrenmana girince takım maç mı kaybediyo? Lan amk, antremana basın girmese siz burlarda neyi yorumlıycaanız? Farzı misal, Özer Hurmacı antiremanda sakatlanıyo, antiremana giren basın da bunu yazıp Özerin sakatlandığını sizin gibi lavuklara duyuruyo. Ondan sonra siz de klavye başına oturup burlarda, vah, tüh, öyle mi oldu, Özer olmazsa Berat Altındiş oynasın falan diye saçma sapan boyuna yazıp gazlıyonuz amk. Basın antremana girmese, dışarı hiç haber çıkmasa ne bok yiyceeniz? Basın girmeyince Bursaspor’un Balıkesirle yaptığı özel maçtan bile haberiniz yok amk. Hatta maçın kaç kaç bittiğini bile hâla bilen yok. Biri 2-0 yendik diyo, öbürü yok 1-1 diyo, Biri çıkmış 2-0 yendik, ikisini de Özer attı falan diyo. İyi mi böyle? Basın girmesin antiremana amk. Tamam. Ondan sonra nükleer başlıklı füzeleri falan yorumlarsınız burlarda. Çok bilmiş ibideler.

   2
   2
 2. Turkiyede futbol bitmis son senelerde basari nerede? Kapatin kapilari taraftari enayi yerine koyan TFF, yonetim, teknik heyetler, ve futbolcular kazandiklari paralara orantili olarak ne yapiyorlar?

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu