İsmail Ertekin açıklama yapacak

Bursaspor'da Tahsin Tam'ın istifasının ardından göreve gelen İsmail Ertekin basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Bugün saat 15:00’de başlayacak antrenmanda Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin saha kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Son derece yanlış tercih .Zâten aylardır Tahsin hoca ile beraber takımın başında ve de konum îtibâriyle üstünde idi . Şimdiye kadar ne verdi de bundan sonra verecek . Takıma bir ağabey lik yapacak teknik direktör lâzım . Büyük dedelik yapacak biri değil.

  17
  21
  1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   Saygısızlık olmaması adına TD’nin işine hiçbir zaman karışılmadı. Diğeri gibi Sağlam zamanında altyapıdan antepe kaçan, takımdan ayrılır ayrılmaz hemen dansöz çorumla anlaşan rolden değil özden Bursasporlu’dur İsmail Ertekin. Kaldı ki oynattığı takımlarda 1. ligde aldığı sonuçlar, kompakt saldırgan oyunla takımlarını ivmelendirmesi.. birçok gösterge şu an Bursaspor için en iyi tercih yapıyor İsmail Ertekin’i.

  2. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle yanlış düşünüyorsun! Niye? Hiç bir teknik adam saha dışından bir müdahaleyi hatta taktik teknik tavsiyelerini kabul etmez ve bunu saygısızlık olarak algılar, örnekleri Türk futbolunda çokça mevcut. İsmail hocamızın şanssızlığı transfer tahtasının maalesef açık olmayışıdır, kaldı ki yolların ayrıldığı teknik adam için de bu geçerlidir. Buradaki amaç kan değişikliği olup devre arasına kadar az da olsa takımı yukarıya çekebilmek ve devre arasında planlanan transferlerle (tahtanın açılacağını değerlendiriyorum) İsmail hocamınızın o eski takımlarından bilinen üst üste galibiyet serileriyle takım üzerindeki ölü toprağını atıp daha bir takım hüviyetine kavuşacaktır. Bursaspor için mevcut durumdaki en doğru karardır. Karalama kampanyalarını bırakın, ayrıca çok pardon da sen kimi isterdin? Kaçıp giden sonra geri gelen Mustafa Eri mi? Bırakın boş lafları, İsmail Hocamız bu ligi iyi bilir ve en doğru hamledir

   3
   2
 2. En azından Tahsin hocadan Mustafa erden yalçın kosukavakdan kariyerli bir hoca hayırlı olsun inşallah 🤲

  4
  1
 3. Bursaspor’un hoca değil, ORTAM! değişikliğine ihtiyacı var.
  futbol insanları (antrenör-futbolcu) balıklar gibidir. balık nasıl nasıl karada yaşayamaz, kendi ortamını ararsa, bu insanlar da kaos ve kargaşa içinde yaşayamaz, yani barınamazlar…
  her kafadan ayrı sesin çıktığı.
  herkesin her şeye burnunu soktuğu yerde bu işler olmaz.
  böyle bir ortamda idealler gerçekleşmez.
  antrenör olsun, futbolcu olsun buna rağmen bazı şeylerde ısrar edenler varsa bilin ki ya şanslarını deniyorlardır. ya da ekmeğinin kavgasındadırlar…

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu