İsmail Çokçalış’tan Erkan Kamat’a teşekkür

İsmail Çokçalış sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

İsmail Çokçalış‘ın instagram hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

Hakkımda çıkan dedikodular için bir açıklama yapmak istedim. Başkanımız Erkan Kamat ile ameliyat öncesi ameliyat programlarını yaparken bana “senin sağlığın bizim için her şeyden önemli istediğin yerde ameliyat olabilirsin.” dedi ve istediğim yerde ameliyat olabileceğime dair arkamda durdu.

Bu süre zarfı içerisinde karar vermek çok kolay olmadı. Galatasaray Kulübü Doktoru olduğu için değil, sağlığımı düşündüğüm İçin böyle bir karar verdim. Başkanımız gerek masraflar gerek ihtiyaçlarım konularında yanımda durdu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   İnşallah öyledir,ama ben inanmıyorum nedenine gelince Vefa Temel,de aynı sakatlıktan ameliyat oldu hiç Salata sporun doktoruna gitmedi,bunun altında var bir bit emici.

   18
   10
 1. Sağlık her şeyden önemlidir nokta.
  Yalnız en az 2 sene sözleşmesi olmayan oyunculara ya sözleşme önerilmeli ya da oynatılmamalı.ali akmanları ataberklerin örneklerini çoğaltmayalım.kaybeden Bursaspor oluyor.

  22
  1
 2. Tamam anlasildi transferde sende ona yardimci olursun hesap duze gelir. Sen bir Bursasporlu olarak ben bir yere gitmiyorum Bursasporda kalacagim diyorsan buyur buyuk kaptan ozur dilerim.

  10
  3
 3. Bu sene adam gibi bir aday çıksın da şu adamları elimizde tutsun. 3 kuruşa saçma sapan klüplere gidip he kendilerini hem Bursasporumuzu heba etmesinler. Eğer süperlige çıkarsak bu iskelet kadro adam gibi takviyeler ile 2. 3. Şampiyonluğu bile yaşatır. Şu an bile karın tokluğuna oynuyor adamlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu