İsmail Çokçalış’ın yaptıkları şok etti!

Başkan Hayrettin Gülgüler gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Gülgüler “Kamuoyunun merak ettiği birkaç konuya da buradan açıklık getireceğim. İstanbulspor maçımızdan önce futbolcumuz İsmail Çokçalış’ın başrolünü üstlendiği bir sorunla karşılaştık. Unutulmasın bugüne kadar takımımızda forma giymiş hiçbir futbolcunun parası Bursaspor’da kalmamıştır, bundan sonra da kalmayacaktır. En sonda söyleyeceğimi en başta söyledim. Çünkü, Göreve gelir gelmez, altyapımızdan çıkan gözbebeklerimizden biri olan İsmail Çokçalış’ın sözleşmesindeki ücreti tam 10 kat arttırarak üzerimize düşeni yaptık.

Çünkü ciddi tekliflerle karşımıza çıkmıştı. Bunun yanı sıra sakatlığıyla ilgili hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. Tek dileğimiz onun bir an önce formasına kavuşmasıydı. Ama ne olduysa oldu ve İsmail Çokçalış tanınmaz bir hale geldi. Makamlar gelip geçici. Bugün İsmail Çokçalış’ın başkanı olabilirim ama yıllarca ona Vakıfköy’de emek vermiş bir abisiydim.

Para konusunda bana yaptıklarını asla unutmam mümkün değil. Hele ki; alacağını tahsil etmek için takındığı tavır, aslında evi olan şampiyon başkanımız İbrahim Yazıcı’nın adını taşıyan tesislerimizde alıkonulduğunu iddia ederek polisi aramaya yeltenmek benim tanıdığım İsmail Çokçalış’a yakışmadı. Yine aynı senaryo evimizde oynayacağımız maç öncesi kaos yaratan malum menajer ve ona yardım edenler, artık ellerinizi kulübümüzden ve oyuncularımızdan çekin.” dedi.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @SergioRamos yorumuna yanıt olarak

   Bekara kadın boşamak kolaydır kardeşim.
   Her kızdığınızı gönderemezsiniz.
   Akıl mantık çerçevesinde hareket etmek lazımdır.
   Yönetimimiz doğrusunu yapmış.
   Yanlış olan Ali Alman olayında göndermek idi.

   51
   5
  2. @SergioRamos yorumuna yanıt olarak

   yok öyle gönderin gitsinler gidecek paşa paşa vakıfköyde 2024 ün sonuna kadar sürünecek. bir tane de bekçi her sabah saat 8 de orda olacak gelmediği her güün basacaksın cezayı. istanbul yalamaları. ulan siz kimsiniz bursayı istanbulun semt takımlarına peşkeş çektiriyorsunuz? burdan yönetime sesleniyorum bursalı olmayan bursasporlu olmayan hiçbir insan evladını alt yapıdan içeri almayın.

   89
   2
  1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

   Ne diyon be yaa? 10 kere okudum anlamadım. Türkçe mi yazmaya çalıştın? Bu yorumu İsmail Çokçalış okusa kafası karışır, gider Uşakspor’a imza atar.

   23
   3
 1. Bu vakıfköyden çıkan hainlerden bıktık artık sonra hala dersiniz gençler gençler diye alın size gençler parayı bulunca bir yerleri kalkıp kulübü beğenmeyen gençler ben takımda şahsen genç falan görmek istemiyorum yollayın gitsinler…

  18
  1
 2. SAÇ RENGİ SARI FİZİĞİDE İYİ DİYE BİRAZDA KUVVETLİ GÖZE BATIYORDU BENCE SIRADAN Bİ SAĞ BEK HIZLI DEĞİL BİNDİRMELERİ ÇOK DEĞİL GERİ DÖNİŞLERİ İYİ DEĞİL DAFANSİF ÖZELLİĞİ ÇOK İYİ DEĞİ FİZİĞİNE RAHMEN HAVA HAKİMİYETİ İYİ DEĞİL BUNDAN TOPÇU OLMAZ İNŞALLAH BEN YANILIRIMDA OLUR

  17
  20
 3. Sizin yaptığınız harika transferlere harika paralar verip ismailleri vefa temelleri furkan emreleri batuhanları 3 kuruşa yedek kulübesinde çürütersiniz olacağı bu tabi. Harika transferleriniz ofosu matavs acolatse bruno luka capan gibi adamlara kaç eurocuk verdiğinizi bi açıklayın. Ne o ismail çok çalışa 10 kat vermişsiniz. Bu adamlar küme düşer dediğimiz takımı canını dişine takarak tüm türkiyede ses getirdiler. Şimdi sizin ofosular matavslar lula capanlar brunolar erhanlar acolatseler kısacası zalazar ve ismail yüksek dışındaki tüm futbolcularınız bizi küme düşürüyor. Sahada koşacak mücadele edecek halleri yok. Gençlerimizin hayallerini tükettiniz şimdi kalkmış vefadan bahsediyorsunuz. Ofosu matavs bruno denen şabanlara vereceğiniiz parayı burak kapacağa vereydiniz de 1 sezon daha oynataydınız. Bir de utanmadan vefadan söz ediyorsunuz. Bursaspor kulübünün gençlere vefası var mı ki gençlerimizden vefa bekliyorsunuz. Ya hadi ordan be

  8
  33
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Komedisiniz komedi. Yolun sonu süper lig ofosu matavs bruno acolatse erhan ile süper lige. lay lay lay lom lom lom. Bak sizin gibi yazdım. Provoktör değilim dimi şimdi. Valla bir tarafımla gülüyorum size 🙂

    1
    3
 4. Yorumlara bakıyorum haklı olarak herkes isyanda ama birde olaya tersinden bakalım.
  Adı üstünde bu adamlar profesyonel futbolcu doğrumu doğru karşısında ki
  Menejerler profesyonel mi profesyonel
  O zaman yöneticilerde profesyonel olmalı bu menajerlerin şerefsiz ayak oyunlarına boyun eğmemeli siz Avrupa’da hiç gördünüz mü 2 yıllık sözleşme genç futbolcularla sözleşme yaparken en az 5 yıllık sözleşme imzalıyor bonservis bedelini belirliyor ve alacağı parayı da günü gününe yapıyor ve futbolcudan da terinin son damlasına kadar istiyor.
  İsmail’in aklına bile gelmeyecek olan şeytanlıkları ayak oyunlarını buna öğreten kim hangi kulüp hangi hoca menejerini herkes biliyor.
  Ama İsmail’in bilmediği birşey var.Kim ekmek yediği olduğu yere hainlik yapıyorsa Allah’ta iki yakasını bir araya getirmiyor.Kendisinden önceki gidenlere bir baksın acaba şimdi nerede ler.

  8
  9
 5. Yok öyle yama her Tikini kaldırana eyvallah’mı
  Diyeceğiz kısa’sa kısas kardeşim sen önce vefa
  Borcunu öde durdun durdun’da ist maçını’mı bekledin
  Bu Nakörlük değilde ne sen şu’an kariyerini sıfırladın ismail
  Bundan sonra senden gelecek hayır Allah’ tan gelsin
  Ben sana hakkımı Helal etmiyorum yazıklar olsun sanaj

 6. Altyapıdaki evlatlarımıza önce iyi rehberlik etmemiz gerekiyor.Azıcık tüylenince birilerinin üflemesi ile KIL zannediyorlar.

  Yönetimin hemen bize karşı tezgahlar içinde olan o menejer bozmalarını tesislerden ve hatta STADA DAHİ SOKMAYACAK.

  Arabozan,gençlerin kafasını karıştıran bu ahlak yoksunlarına gereken cevaplar en sert ve kararlı şekilde verilmelidiiir.

 7. gülgülere inanmak itiyorum fakat insanin mantigi almiyor ben gs nin ismaili transfer etmek istedigin düsünmüyorum yani gs ismailemi kaldi daha sakatligi gecmedi aylardir oynamiyor kaldiki sakatligi gectikten sonra nasil bir performans gösterecek bunlar hep soru isareti gs nin yedekleri bile ismailden bin kat daha iyi gs ismaili neden beklesinki tam tersine ismail bursaspora mahkum onun alttan almis olmasi gerekir..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu