İsmail Çokçalış’ın babasından açıklama geldi

Sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden İsmail Çokçalış’ın babası Muammer Çokçalış, “Oğlum İsmail, Bursaspor’a para kazandırmadan gitmeyecek“ dedi.

Bursaspor’da 19 Kasım’da kadro dışı bırakılan İsmail Çokçalış’ın sözleşmesini “tek taraflı” feshetmesinin ardından 21 yaşındaki futbolcunun babası Muammer Çokçalış’tan açıklama geldi.

Facebook’tan açıklamada bulunan Baba Çokçalış, “Oğlum İsmail, Bursaspor’a para kazandırmadan gitmeyecek“ dedi.

“FESİH SEBEBİ PARA DEĞİL”

Muammer Çokçalış’ın açıklaması şöyle: “Oğlum İsmail Çokçalış’ın Bursaspor Kulübü‘yle olan sözleşmesini bize göre haklı sebeplerden ötürü feshetmiştir. Malum süreç bizi maalesef buralara getirmiştir. Fesih sebebimiz para değildir. Fakat İsmail söz verdiği gibi Bursasporumuza para kazandırmadan gitmeyecektir. Bu bizim kulübümüze vefa borcumuzdur.”

8 Yorum Onay bekleyen 10 yorum var

 1. Yönetim napti ya, parasını da verdiler yönetim daha napsin? Bu yönetim de gidecek zaten gelen kimseyi istemiyoruz herkesi elestiryoruz kimsenin yanında durmuyoruz nasıl bı taraftar olduk ya üzülüyorum. Başkan bulamıyorduk arkadaşlar sezon baslamadan önce. Bunları da gönderelim,

  21
  9
  1. @Osman yorumuna yanıt olarak

   Abicim zat-ı haliniz manyak mısınız?
   Yönetim daha ne yapsın ya koca şehrin umutlarını çaldı bu adam. Neredeyse oturmuş bir sistem, kadromuz varken genç oyuncuları bir kenara itip 20 tane transfer yaptı, her şeyi alt-üst etti. 1.ligteyiz ve 15.sıradayız! Takımda, yönetimde ve taraftarın içinde kaos hakim. Yarın ne olacağımız belli değil sürekli bir olay patlak veriyor. Sence bu yönetimle sezon sonunu görebilir miyiz? İyi bir yanları mı var da yanlarında duralım. Transfer tahtasını açmak, eğer doğru transferleri yapamıyorsan, marifet değil. Zira harcadığın onca parayla, 20 yaşındaki çocukların yaptığını yaptıramıyorsun işte takıma.

   3
   3
  2. @Osman yorumuna yanıt olarak

   Beyler kusura bakmayın da artık çomarlığa trollüğe döndü bu yönetimi destekleme işi. Hasan suçlu altıparmak suçlu emirhan suçlu ismail suçlu kapacak suçlu mustafa er suçlu herkes suçlu anasını satayım bi bunlar haklı. Keşke belediye çorbacılarını haklı çıkarmasalar ama malesef kulüpte düzgün giden birşey yok ağustostan beri

   3
   8
 2. lan istanbula gidersen kendini bitirceksin yanlis yolsadin..birsürü örnekleri varken bu yasta neden futbola küsüceksin..vericekler seni bi takima kiralik orada kaybolup gidiceksin..bursadan avrupaya gitmek istanbuldan daha kolay..hicmi kafaniz basmiyo anlamiyorum ya..cok ararsin bursayi cook

  10
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu