İsmail Çokçalış’a Gülgüler’den ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler'in İsmail Çokçalış'a yaptığı ziyaret kulübün resmi internet sitesinden yayınlandı.

Başkanımız Hayrettin Gülgüler, tedavisini İstanbul’da sürdüren futbolcumuz İsmail Çokçalış’ı ziyaret etti. Başkanımız İsmail Çokçalış’ın sağlık durumu ile ilgili bilgiler aldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   İsmail’in son senesi mukavele olarak… Acilen sözleşme yenilenmeli ve bir hainlik hikayesi daha yaşanmamali… İmzalazsa kadroya alınmamalı… Ben geçen sezon bir çok kere yazdım diğer arkadaşll için herkes tepki verdi ama sonu maalesef bildiğiniz gibi… İsmail’i çok seviyorum çokta iyi yerlere gelecek o yüzden acilen sözleşme… Ama olmjyyrsa da güle güle

   19
 1. İsmail İNŞALLAH bir an önce düzelir formana kavuşursun. Yönetici lerimizin ziyareti çok anlamlı olmuş. İçimiz kıpır kıpır. Bu sezon ALLAH ın izni ile Yüzünüz ve yüzümüz gülsün. BURSASPOR um hak ettiği yere bir an önce dönsün.

  18
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu