İsmail Çokçalış’a Gülgüler’den ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler'in İsmail Çokçalış'a yaptığı ziyaret kulübün resmi internet sitesinden yayınlandı.

Başkanımız Hayrettin Gülgüler, tedavisini İstanbul’da sürdüren futbolcumuz İsmail Çokçalış’ı ziyaret etti. Başkanımız İsmail Çokçalış’ın sağlık durumu ile ilgili bilgiler aldı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   İsmail’in son senesi mukavele olarak… Acilen sözleşme yenilenmeli ve bir hainlik hikayesi daha yaşanmamali… İmzalazsa kadroya alınmamalı… Ben geçen sezon bir çok kere yazdım diğer arkadaşll için herkes tepki verdi ama sonu maalesef bildiğiniz gibi… İsmail’i çok seviyorum çokta iyi yerlere gelecek o yüzden acilen sözleşme… Ama olmjyyrsa da güle güle

   43
    1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

     İnşallah kardeşim … İsmaili de çok seviyorum… Ama imzalazsa gidecektir bu gerçeğe göre hareket etmeliyiz… Ama bir daha aynj şey olursa gerçekten çok üzülürüm

     17
 1. İsmail İNŞALLAH bir an önce düzelir formana kavuşursun. Yönetici lerimizin ziyareti çok anlamlı olmuş. İçimiz kıpır kıpır. Bu sezon ALLAH ın izni ile Yüzünüz ve yüzümüz gülsün. BURSASPOR um hak ettiği yere bir an önce dönsün.

  32
  2
 2. Olaylara tamamen profesyonel olarak
  Bakabilmeyi ögrenirsek bu kulübü
  Tekrar ait oldugu yere çikartiriz
  Gelelim İsmail’e altyapimizdan yetişmiş
  Başarili genç ve profesyonel oyuncumuz
  1 yil sözleşmesi kalmiş önüne koyarsin
  4-5 yillik profesyonel sözleşmeyi
  Kabul etmezse de teklifleri degerlendirir
  2-2.5 milyon euro civarina satarsin
  Oyuncularin kulübe aidiyet duygusunu
  Arttirabilmek için onlara daha fazla
  Maddi ve manevi deger vermeliyiz

  11

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu