İsmail Çokçalış ile Cenk Tosun birlikte çalışıyor

Bursaspor'da sakatlığından dolayı Afyon kampına katılamayan İsmail Çokçalış, Milli futbolcu Cenk Tosun ile birlikte sıkı çalışıyor.

Bursaspor‘da yaşadığı sakatlığından dolayı takımın Afyon kampına katılamayan İsmail Çokçalış bir an önce takıma geri dönmek için işi sıkı tutuyor.

Bireysel çalışmalarını sürdüren genç futbolcunun bugünkü paylaşımı dikkat çekti. Milli futbolcu Cenk Tosun ile birlikte aynı fizyoterapist eşliğinde çalışıyor.

Genç timsah, Tosun‘la yan yana çalıştığı bir video paylaştı.

Paylaşım kısa sürede büyük ilgi görürken, İsmail‘in yıldız futbolcu Cenk Tosun‘un tecrübelerinden faydalanması da olumlu karşılandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkaaaan hani 50 milyon nerde kulübe verecektin hani tahtayı gelir gelmez açacaktın hani tahtayı açıp transferlere başlayacaktık hani senden önceki başkanlar hakkında suç duyurusunda bulunacaktın başkan olmadan önce dosyalardan falan hiçbahsetmiyordun dosyalaramı kaldı işimiz?

  6
  37
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Troller her yerde . Ulan o kadar başkan görünümlü adam kulübün içini bosaltirken sesiniz çıkmadı şimdi bu kadar büyük ihaleyi göğüsleyen adama aslan kesiliyorsunuz. Siyasetin trollerisiniz hepiniz

 2. cenk antepten bjkya ali alman gibi gitmişti.ismailin de kontratı bu sezon sonu bitiyor.dikkat edin ocakta imza atmasın başka takıma

  5
  7
 3. Gs’ın kulüp doktorunda tedavi oldu.Spor kanalları 3-4 gün üst üste Gs’a gidiyor dediler.Şimdi cenk tosunla çalışıyor,8jk ile ismi çıkmasın?
  Sinek ufaktır ama mide bulandırır.
  D.Bahçeli stayla;
  “İsmail çokçalış ne yapmakta,nereye varmak istemektedir?”🤔😃

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu