İsmail Can Çavuşluk’tan teklif geldi

Bursaspor'da Vakıfköyde yetişen 1996 doğumlu 25 yaşındaki futbolcusu İsmail Can Çavuşluk, sevgilisi Buse Ulu'ya evlenme teklif etti.

Bursaspor‘da sözleşmesi sona eren ve 5 Haziran günü yapılacak olağan genel kurul öncesinde hiç bir takımla görüşmeyeceğini daha önce belirten İsmail Can Çavuşluk, mutluluğa ilk adımını attı.

İsmail Can Çavuşluk sosyal medya hesabından sevgilisi Buse Ulu‘nun evlenme teklifini kabul ettiği paylaşımı alıntılayarak, bu mutlu anını paylaştı

İsmail Can Çavuşluk ve Buse Ulu çiftine mutluluklar diliyoruz.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

      1. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

        Top oynadım bursa kuluplerinde yıllarca ve bir çoğundan hakkım olan paramı alamadım… Bedava çalışmadım ama bedava top oynadım…. Bir çok arkadaşım var benim gibi biliyorum…. Allah a havale ediyorum hepsini….

  1. Bu çocuğun kumaşı çok iyi ama bir türlu beklenen patlamayı yapamadi..nerde sorun yaşiyor anlamiyorum..umarim evlilik yarar ismaile..yazık ediyor yeteneklerine.kendini gösteremezse kaybolup gidecek..emirhani biraz örnek almalı

    13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu