İsimleri Timsah Park’ta yaşayacak

Bursaspor Kulübü tarafından 4 rahmetli yeşil-beyaz sevdalısının ismi Teksas tribünlerin kapılarına verilecek.

Bursaspor tribünlerinde yer almış ve rahmetli olmuş Raif Balkan, İbrahim Doğan, Aytaç Balı ile Yüksel Utgin’in isimleri Timsah Park Stadının Teksas tribünde bulunan kapılarında yaşayacak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Onlara gelene kadar Mehmet Özman var. sen Bursaspor’sun, çıkacaksın 3 atacaksın, 5 atacaksın amk. Öyle PTT 2’lere düşüp, son hafta Urfaspor kıyağıyla 3’üncü lige düşmekten kurtulup, bi de Somaspor’dan falan Bursa’da 5 yemiyeceksin. Rezil olmayacaksın. Bizi de ele güne rezil etmeyeceksin. Yalan mı?

  16
  2
  1. @Tarih Kazıcı yorumuna yanıt olarak

   Hafta sonu Nazilli İle maçımız var bu sene 3’te 3 yaptılar geçen sene diptelerdi yine bizi zorlamışlardı dibe iterken maç sonunda bizi ne kadar takdir ettiklerini Bursaspor olarak söylemişlerdi! yani yakın tarih geçmişimiz bu! Nostalji yapmayı 1.5-2 milyar TL borcu görmeden yapan yerel gazete ve gazetecilere bırakalım onlar faileri araştırmazlar işlerine gelmiyor çünkü ama lüks bedava basın türbününde yerlerini alırlar!

 2. Tebrikler yönetim
  Bir hatırlatma yapmak isterim
  Stadyumun ismi Sütaş Timsah Park
  Destek vermeyenleri eleştirdigimiz gibi
  Destek verenlerin de hakettigi degeri
  Vermeliyiz bence, zira geçen sezon sonunda eski yönetim 1 yil için
  20 milyon tl bedele anlaştigi söyleniyor

  6
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu