Işıl Işıl Parlayacak!..

1 yıl içersinde stadın inşaatın biteceğini belirten Altepe “Dev bir eser bu. Bursa’nın sembollerinden biri olacak.Bursaspor gibi takımın böyle bir stadı olmalı. Stadyum özellikli bir yapı. Her 10 yıl da bir yapılmıyor bunlar. Avrupa’daki kaliteli stadlar gezildi. Bende gezdim. En güzelini Bursa’da yapalım istedik. En uygun fiyatlara yapalım diye uğraşıyoruz. Burada güzel anılar olacak. Şampiyonluk yaşayacağız. “ dedi.

  2 ay içinde bitecek Taraftarların stadyum için kendilerine ilettiği görüşlere de değer verdiklerini belirten Altepe şunları söyledi: “Taraftarımız stadyumla çok ilgili. Bir sürü mail aldık. ’Orası öyle olsun, burası böyle olsun’ diye. Çok meraklısı var bu işin. Hepsini topladık bu bilgilerin. Değerlendiriyoruz. Kaba inşaat 2 ay içinde bitecek. Çatı ihalesi de başlayacak. Ondan sonra bol bol aktivede yapacağız. Tanıtacağız insanlara. Ailecek maça gelmeler olacak. “   Katkı koyacağız   “İnsanlar maçtan önce sonra rahat rahat gezecek. Estetik ve zerafet olacak. Bursa’nın merkezinde ışıl ışıl parlayacak. Bursa’nın değil bu Türkiye’nin eseri. Başbakanımız 50 milyon TL gönderiyor. Her türlü yardımı alıyoruz. Kentin dinamiklerinin de katkı koyacağına inanıyoruz. Herkes kendi ölçüsüne göre katkı koyacaktır. Bu konuda da güzel düşüncelerimiz var. Ürünü ortaya çıkaralım ona göre hareket edeceğiz.”     Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu