İşi sıkı tutuyor

Teknik Direktör Tahsin Tam, ikinci etap ve Afyonkarahisar kampında kadroya son şeklini verecek… Genç oyuncuların ortaya koyduğu performanstan memnun olan 53 yaşındaki teknik adam, talebeleriyle bire bir ilgilenerek konsantrasyonu üst seviyeye çekmeye çalışıyor.

Tarihinde ilk kez TFF 2.Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. 13 Temmuz’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde 40 oyuncuyla başlayan ilk etabın ardından 5 genç ismi Vakıfköy’e gönderen Teknik Direktör Tahsin Tam, 2 Ağustos’ta gidilecek Afyonkarahisar kampına kadar kadroyu 25’e indirmeye çalışacak. Tahsin Hoca, 4’ü kampta, biri de dönüşte Bursa’da olmak üzere oynanacak 5 maçla lige hazır girmeyi hedefliyor.

İŞİ SIKI TUTUYOR

Cuma günü start alan ikinci etapla birlikte antrenman temposunu daha da arttıran Teknik Direktör Tahsin Tam, futbolcularıyla bire bir görüşmeler yapıyor. Tahsin Hoca, antrenmanlar sırasında bazen oyunu durdurup talebelerinden istediği hareketleri uygulamalı olarakta göstermekten geri kalmıyor. Lige hazır bir şekilde girmek için talebelerinden tam konsantrasyon isteyen Tahsin Tam, özellikle genç oyuncuların kısa sürede gösterdikleri gelişim ve sahaya yansıttıkları performanstan hayli memnun.

KUVVETLENİYORLAR

Dünü çift antrenmanla geçiren Bursaspor, sabahki idmanda Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki salonda kuvvet çalıştı. Teknik Direktör Tahsin Tam gözetiminde gerçekleşen idman 1 saat sürdü. Gruplar halinde kuvvet çalışmaları yapan yeşil beyazlılar akşam da sahada antrenman gerçekleştirdi. Dayanıklılık çalışmalarının yanı sıra topla koordinasyona da ağırlık veren yeşil beyazlılar, hazırlıklarına bugün de devam edecek.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hep yalama tam yalama. Para yok arma için gençler lay lay lay loy loy loy. Sonra tahta açıldı mı bu gençlerim ne başarısı vardı ki deyip matsvslara ofosulara pedrolara burunolara akıtırız euroları. Gençlerimize forma vermeyiz. Sonra gençlerimiz gitmek istedi mi sizi gidi nankörler sizi, aidiyet duygusu yok ki derler. Valla türkiyenin en nokta nokta nokta taraftarı bizde. O nokta noktaları siz doldurun

  24
  5
 2. Bütün çalışmalar lige iyi bir başlangıç yapabilmek adına olmalı.
  Başarılı sonuçlar ile sezon sonu bir üst lige çıkacağımıza inanıyorum.

  5
  5
 3. Amatöre düşse bile, o forma kutsal forma ! O kutsal formayı terleten bu gençlerimizi gerekirse kaldırımda bile destekleriz !
  Geleceğiz hesabı göreceğiz!!!
  İstanbul dukaligina yine son vereceğiz !

  5
  6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Amötere düşse bile diye diye siz düşürdünüz bu takımı buralara. Ama merak etme az kaldı amatöre, dualarınız kabul olacak az sabır.

   1
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu