İrfan Buz: Bursa’yı çok seviyorum

Öncelikle güzel bir maç olmasını diliyorum. Centilmence güzel bir maç olsun. Atmosferin güzel olacağını biliyorum. Eksik arkadaşlarımız var. Gosso cezalı Guido Koçer’i sakatlığı nedeniyle bugün kadrodan çıkarıldı. Petroviç kardeşimiz de dördüncü sarı karttan dolayı kadroda yok. Üç tane transfer yaptık. Onlarda bize güç katacaktır. Nokta transfer olarak nitelendireceğimiz isimleri aldık. Orta saha için Hleb, PTT Ligi’nde oynayan Landel ve Mustafa’yı kadromuza kattık.

Bursaspor, Türkiye’nin en iyi ofansif futbolunu oynayan takım. Takımı çok iyi biliyorum. Kendi gardımızı alacağız. Elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Fernandao, Belluschi, Volkan Şen ve bir sürü yetenekli futbolculardan kurulu bir takıma karşı oynayacağız.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Bursaspor’da teknik direktörlük yaptığının hatırlatılması üzerine İrfan Buz, “Ben Bursa kentini seven bir insanım. Bursa il sınırlarına girdiğimde çok etkilendim. Bursa ve Bursaspor’u çok sevdiğimi açık açık her zaman söylemişimdir. Şuanda mücadelemiz Gençlerbirliği için. Bursaspor taraftarlarını çok seviyorum. Buradan puan veya puanlar alırsak bana kızmasınlar” dedi.

 

 

Hakan Aslantaş; “ Bursaspor taraftarlarını çok özledim”

Bursaspor’umuzda da bir dönem forma giyen Gençlerbirliği futbolcusu Hakan Aslantaş ise yaptığı açıklamada yarın her iki takımın da saha savaşacağını bildirdi.  

Bursaspor’dan ayrılalı yaklaşık 1 yıl olduğunu belirten Aslantaş,  “Bursaspor bu sene çok iyi maçlar çıkardı. Biz de iki maçtır mağlup olduk. Biz iyi günümüzü yakaladığımız da iyi sonuçlar alıyoruz. Yarın sonucu hep birlikte göreceğiz. Bursaspor deplasmanı her zaman zordur. Seyircisiyle birlikte etkili oynuyorlar. Zaten ligdeki performansları da ortada. Bursaspor’un çok kaliteli futbolcuları var. Biri günün de olmasa başka biri sahne alabiliyor. Her iki takımda sahada savaşacak. Yarın stadyumun tamamen dolu olacağını tahmin ediyorum. Çünkü Bursaspor çok formda. Bizlerde full olmasını istiyoruz. Çünkü en güzel atmosfer öyle oluyor. Ben Bursaspor taraftarlarını özledim. İyi ve kötü günlerim oldu ama ben hep iyisini hatırlayacağım” dedi.

Teknik Direktörleri İrfan Buz’un göreve gelişiyle bir çıkış yakaladıklarını ifade eden Aslantaş, “ İrfan Hoca göreve geldikten sonra güzel bir çıkış yakaladık. Tecrübeli oyuncular ile genç oyuncular arasında güzel bir bağ kurdu ve bu da takımın performansına yansıdı” dedi.

Onun Formasını da Sen Al kampanyasına 42 forma satın alarak katıldığının hatırlatılması üzerine Hakan, “ Kampanyanın amacı çok güzel. İlköğretim çağındaki çocukları sevindirmek çok güzel.  Ben de bu kampanyaya dahil olduğum için mutluyum. Eski futbolcuların da kampanya da yer aldığı gördüm. İnşallah Bursa kenti kampanyaya katılımlarını arttırır” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu