İrfan Buz “Bursaspor taraftarı beni affetsin”

Ajansspor- Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan İrfan Buz‘un röportajından Bursaspor ile ilgili olan kısımları şu şekilde: “Bursaspor’la ayrı bir bağımız var. Şu anda Osmanlıspor’un teknik direktörü olarak mücadelemizi vereceğiz. Tabii ki şehirle ve oradaki insanlarla bağımız çok farklı. Her şeyden önce güzel bir maç olsun. Önemli bir kulüpteyiz, mücadelemizi vereceğiz. Her iki takımda sezon içerisinde kurduğu hayalleri gerçekleştirir. Bursaspor taraftarı bu maçta beni affetsinler ama bizim açımızdan çok önemli bir maç, puan ya da puanlar almak zorundayız

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. irfan buz hakediyordu bursaspor tek direktörlüğünü. hamza mutlu kazmalarıyla az daha düşüyorduk. irfan buz bizim tek direktörümüz olduktan sonra hiç gönderilmeyecekti. aynen devam edecekti.

  103
  9
 2. Adam yerinde güzel ve profesyonel bir açıklama yapmış, dalga geçmenin anlamı yok..İrfan buz hoca has Bursasoorludur, sonuçta oda işini yapıyor..Bizlere Başarılar hocam demek düşer, Hak eden kazansın…Saygılar

  63
  8
 3. İrfan hoca çok iyi bir insan, teknik bilgisininde iyi olduğunu düşünüyorum. Bir gün yolumuz yine kesişecektir.

  52
  6
 4. Röportajında Osmanlıspor Teknikdirektörü İrfan Buz
  ” Bursaspor taraftarı beni affetsin demiş…….Hiç Sıkıntı yok affeden kardeşlerimizin düşüncelerine saygı duyarım ama,benim öngörüşüm ALLAH affetsinden yana,zira benim henüz kızgınlığım geçmiş değil,zira Alman dunkofu Christoph Daum ve avenesi Colin Kazım kumpanyası ile mesnetsizce uysal kuzumuz,efsane kaptanımız göz yaşları içinde metazori yolu ile ÇİN diyarlarına gönderilirken İrfan hocada 1.Yardımcı hoca idi,bu olaya bir şekilde engel olabilir,olmadı,bir basın toplantısı ile durumu anlatır ve görevinden istifa ederek yapılanın yanlış olduğuna dikkat çekebilirdi..Yanlışlar karşısında sessiz kalmak kabul edilir değil.Doğru 1 tane ,yanlış yığınla.

  5
  20
  1. @Soydaner dilber yorumuna yanıt olarak

   Kardeş o takımda başkan var yönetim var teknik direktör var ve herşeye sessiz kalmış taraftar varken irfan hoca sadece yardımcıyken neye sesini çıkartabilir ki ?

   9
   3
 5. Gereksiz bir yorum olmuş. Bursaspor taraftari iyi oyunu ve mücadeleyi takdir eder neden affedecek sizi hocam? Yeterki es kaza gol attiginizda takiminiz yerde yatmasin kaleciniz 2 dk out atisi icin beklemesin… gerisi zaten belli hakeden kazansin.

  5
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı