İrem Derici konseri iptal edildi!

İrem Derici Bursa'da sahneye çıkamayacak

Bursaspor ile ilgili atılan küfürlü bir tweeti beğenen İrem Derici‘nin, 29 Ekim Pazar günkü konseri iptal edildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden yapılan açıklamaya göre Bursaspor taraftarının tepkisi üzerine organizasyonun iptal edildiği belirtildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Açıklama yapıyor hanımefendi ben yoğun bakımdaydım, hesabım çalınmış çalan kişi paylaşmış falan filan. Ee hesabı geri aldın kimse sana demedi mi bu camiadan özür dilemen lazım diye? Acaba o hesabı çalanlar fb gs bjk hakkında yazsaydı sen çıkıp sayfa sayfa özür methiyeleri dizmeyecek miydin? Şimdi bu şehre konser için gelirken yarım ağız yalandan özür dilerim bilmem ne.. Yok öyle yağma arkadaş herkes bu takıma da camiaya da taraftara da şehre de saygı gösterecek. Yerinde bir karardır eğer iptal etmeseydiniz hata yapmış olurdunuz.

  126
  0
 2. Bursaspor taraftarı sosyal medyada ciddi manada güçlü durumda. Bu gücü dogru kullanırsa, sehre ve camiaya doğru kanalize edebilirse teknolojinin bu raddeye geldigi gunumuz dunyasinda cok etkili bir is başarmış olur. Bu da onlardan biri. Reklam da bu sayede alindi bircok kurumdan. Bursa ve Bursaspor hassasiyetini herkes anlamak ve degerlerimize saygi gostermek durumunda. Ancak bunun tersi de ciddi bir baski oluşturur. Bu bicak sirti durumda sosyal medyada manipülasyon yapmadan dogru isler yapip doğru tarafta durursak maddi manevi kazançlı oluruz.

  60
  1
 3. Saygısızlığın sınırlarını zorluyorlar. Yok, Bursa il sınırında nöbetlere mi başlayalım? Kimlik kontrolü yapıp geri mi çevirelim? Zeki Müren niree, bunlar nire? Sanatçı tüm ulusun ortak sesi olur. Oyun oynuyorlar sanki. Bursa’yla oynamayın kaybedersiniz.

  28

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu