İnter ve Roma Bursasporlu oyuncuyu istiyor!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan takımın genç oyuncularından Tuğhan Yıldız'a Roma ve Inter kulüplerinin ilgisi olduğunu belirtti.

Bursaspor Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkan Ömer Furkan Banaz “Orhan Özselek Vakıfköy Tesislerimize çok önem veriyoruz. Orayı geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz. Bursaspor’un geleceği ve gözbebeği olarak baktığımız akademimize bu yıl forma sponsorlukları gibi çeşitli reklam alanlarıyla ciddi kaynaklar sağladık.

Çıkarttığımız oyuncular Dünya çapında adlarını duyurmaya devam ederlerken bunlara da yenilerini eklemek bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Son olarak 2006 doğumlu oyuncumuz Tuğhan Yıldız için Dünya futbolunun en önemli takımlarından Roma ve İnter kulüplerinden ilgi mektubu almış bulunmaktayız. Aslında ne kadar büyük bir hazinenin Bursaspor’un temellerini oluşturduğunun farkında olmalıyız.

Daha önceki dönemlerde bir transfer sezonunda şu anki borcumuzun yarısı kadar oyuncu satışı yapıldığı hepimizin malumu. Kurtuluşumuz altyapıya ve futbola yatırım yapmaktan geçmektedir; bu bağlamda sportif planlamaya ciddi bir emek vermekteyiz.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Darmstadt yorumuna yanıt olarak

    Tuğhan’ı alana Eser bedava.😂🤣 Dünyanın gelmiş geçmiş en çanak anten transferi. Anında korrdinatları alıp, lap diye oraya döner. Sadece dönmekle de kalmaz, sonra da o hiç bitmeyen Seni Bize Allah gönderdi şeklindeki yalama seansları başlar.

 1. Henüz cılız ama top ayağına yakışıyordu oynadığında.
  Kulübe fayda sağlarsa kendisi de isterse ki istemeli,yolu açık olsun.

  14
  2
 2. İnter ve Roma istiyormuş öncelikli hayırlı olsun. Bu çocuk madem iyi bizde niye oynamıyor?
  Ya taraftara masal anlatıyorlar, ya da bu kadar iyi oyuncuyu oynatmayacak kadar futbol cahili bir teknik ekibe sahibiz.
  Neresinden tutarsan tut saçma açıklama. Gençlerimiz iyi mesajı vererek taraftarı gazlıyorlar sadece.

  11
  1
 3. eski ankara belediye başkanı melih gökçek in yer altında 6 milyarlık kolalı jelibon bulduk yakın zamanda çıkaracağız haberi gibi olmuş haydi hayırlısı ver mehteri başkan

  2
  1
 4. Topçularımıza Avrupadan ciddi talipler
  Oldugunda hiç vakit kaybetmeden
  Satılmalidir satişi gerçekleşmeyen birçok
  Genç artik sahadaki performansi düşmektedir bu sebeple satilmalidir
  5 milyon euro+%20 pay
  sonraki satışından talep edilmelidir

 5. Bedavaya giden oyunculara baksınlar feyz alsınlar hepsi 2 sene sonra saçma sapan takımlara geri döndüler . Bide Enes unala baksınlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu