İnter Toto Kupası / Charleroi 0-2 Bursaspor

Türkiye’nin takımı olduğumuz yıllar...

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Hayatın ne yazı çağı hiç belli olmuyor…

   Hayatta karşılaştığın insanlara da bağlı…iyisi oldumu herşey güzel ,kötüsü oldumu hayatın felç olabilir.

   Allah ne yazdıysa….

   Seçtiğiniz insanlar çok önem taşıyor…

   Hepimize iyi günler diliyle..emirsultan bölgesinden

   13
  2. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Evet nereden nereye! Borçlar rica ile eski yöneticilerin sildiği yıllar – Borçlar Mestan ve Kamat yıllarında 500 Milyon’dan 800 Milyona çıkmış (Kamat’ın Bir adaya sözü mali tablo vs birşey yok!) Bir aday çıkıyor 40 Milyon’a olaya çevirecem diyor diğeri Fernandoviç hikayeleri ve 200 milyon kaynak getirecem diyor listesine bakanlar diyor ya bu adamların ev giderlerinden hariç 200 milyon nereden kaynak bulacak kaynakçı Veli usta bile kaynaklamış gelmesinler diye! Yani Aranmazport’ların tipi insanlar neden gelmiyor Bursaspor’un başına diyorduk gazeteler internette düşen haberler videoları gören aman batalım gelmeyin birde öyle haller ile uğraşmak istemiyoruz diyor millet- yani Yıldırım Sporumuza kaldık – sahipleri hiselerini satışa çıkartsada millet Balon Bitkoyankoin alacağına canlı kanlı takımı satın alalım nasıl olsa Bursasonspor batı!

   18
   3
 1. Bu takım süper lige çıkıp tekrar şampiyon olacaktır.Bu tarihi bir yere yazın 2023 ya da 2024 yılı süperlige çıkarsak şampionluğa oynayacaktır.20.05.2021 TARİHİ NOT EDİN.

  11
  11
 2. Her inişin bir çıkışı vardır. Ancak, Bursaspor’a aidiyet duygusu taşıyan alt yapıdan gelen genç yeteneklerle, Bursaspor’un menfaatlerini kendi menfaatlerinden daha çok düşünen yönetimlerle ve gerçek taraftarlarla bu takım bir Anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğacaktır…

  9
  2
 3. Maçların macida .. Bursada Karlsruhe karşı…
  Son Saniyede turu kaçıran BURSAMIZ.

  O maç nasıl maç dı beya .git geller…
  Sonra hessler Almanları sevindirdi…

  Hak eden bursamız dı ama olmadı..

  4
  1
 4. Admin, video Instagram’dan linkli olduğu için Instagram hesabı olmayan kişiler görüntülemekte sorun yaşıyor olabilir. Mümkünse siteye yüklenemez mi?

  4
  4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu