İngiltere’de manşet olduk!

The Sun gazetesi, “Finansal açıdan kötü yönetim yeşil beyazlı takımı dibe sürükledi” ifadelerine yer verdi.

Bursaspor’un 2. Lig’den düşmesi, İspanya’dan sonra İngiltere medyasında da büyük yankı uyandırdı.

The Sun Gazetesi, Bursaspor’un geçirdiği başarısız sezonlar sonucunda 3. Lig’e düştüğüne dikkat çekerek, “Şampiyonlar Ligi’nden 3.Lig’e” yorumunu yaptı.

2009-2010 sezonunda Türkiye Süper Ligi şampiyonu olan Bursaspor, 3.Lig’e düştü. Finansal açıdan kötü yönetim yeşil-beyazlı takımı dibe sürükledi” ifadesini kullandı.

EN ÜNLÜ STADYUMLARDAN BİRİ

İngiliz gazete, Bursaspor’un 2010 yılında Şampiyonlar Ligi’nde İngiliz ve İskoç ekipleriyle aynı grupta mücadele ettiğini hatırlatarak şu ifadelere yer verdi: “Bursaspor, Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United, Valencia ve Glasgow Rangers ile aynı grupta mücadele verdi.

Kırmızı Şeytanlara Old Trafford’da ve Bursa’da sırasıyla 1-0 ve 3-0 mağlup oldular. Grubun sonuncusu olmalarına rağmen, İskoç ekibiyle Bursa’da 1-1’lik skorla meşhur bir beraberlik elde ettiler. Bu arada Bursaspor, Avrupa’nın en ünlü stadyumlarından birine sahip. Çarpıcı timsah figürlü Timsah Arena, 43 bin 331 taraftarı ağırlayabiliyor.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. CANLARI SAĞ OLSUN…ÇALDILAR, ÇIRPTILAR BURSA NIN SESİ ÇIKMADI…DAVALAR BİTTİ ADAMLAR BİR OH DEDİ….BURSASPOR MALI DENİZ YEMEYEN KERİZ..NASIL OLSA HESAP SORMAYA KALKAN HATÇE…YİYİN EFENDİLER YİYİN…

  31
 2. Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler
  İyi bir yönetim anlayışı ile
  Hala avrupada taninirligimiz mevcut
  Yabanci ortaklik olur, halka arz olur,
  Sponsor gibi gelir kaynaklariyla
  Toparlanma firsati olur

  15
  7
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   İnşallah bir açık kapı vardır da yerli ya da yabancı bir kişi veya kurum kulübü alır ve bir düzene sokar.
   işte o zaman medya ve taraftar bugüne kadar ki gibi herşeye maydanoz olamaz. her yere burnunu sokamaz.
   zaten kulübü alan en küçük bir yanlışta gerekirse maçlarını bursa dışında oynar. gerekirse özlüce ve vakıfköye medyayı sokmaz.
   zaten bunlar çoktan yapılmalıydı ama bunun için tasaklı yönetimler gerekiyor…

  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Dünyaya kötü yönetilmek (Financial mismanagement yani hırsızlık itham etmek) reklam olmak ise evet olmuş çünkü Türkiye’de ne yerel nede ulusal medya bu yönetimleri sorguladı burada yaklaşık 100 milyon Euro yani 2 milyar TL Borç gösterilen artı 60 milyon Euro net transfer gelirleri konu bizim kombaba yazarlar gazeteler otursun öyle kenarda sizin görevinizi yabancı medya yapsın

   12
 3. bu kötü yöneticileri bu kulübün başına leylekler getirmedi ki..!
  mesela,
  tazelik, örneklik, ve ibretlik olması açısından şu son yönetimin gelmesi için teksas ve yerel medyanın fedakarlıkları, çabaları, ve gayretleri asla küçümsenemez!!!
  ben bu muhteşem ikiliye, bize böylesine muazzam bir yönetim kazandırdıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır diye düşünüyorum!!!

  12
  2
 4. Taraftarıyla yönetimiyle hep beraber kulübün içinden geçtik.. saçma sapan işler, saçma sapan yöneticiler, saçma sapan tribün liderleri ve sorumsuz bursa işadamları şehrin göz bebeğini canlı canlı mezara gömdüler

 5. Rezilliğimizin manşeti ne olacak.Eserleriyle gurur duysun o hırsızlar daha konuşsunlar geçmişi unutalım diyenler.İspanya dan sonra İngiltere böyle gider manşet olmaya.Raetli İbrahim Yazıcının bırak kemiklerini yok ettiniz.Yapanların yanına kar kalıp çeki giderken, Bursaspor a enkaz bıraktılar.Allah bildiği gibi yapsın çalıp çırpanları…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu