İnegölspor’dan Bursaspor açıklaması

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu grup değerlendirmesinde bulunarak, “Dengeli bir grup olduğunu düşünüyorum, hedefi olan bir camiayız. Başarılı biz sezon geçireceğimize inanıyorum.” dedi.

Kulüp tesislerinde yaptığı açıklamasında Bursaspor ile aynı grupta yer almalarını da değerlendiren Ademoğlu “Bilindiği gibi mazisinde Süper Lig şampiyonluğu bulunan Bursaspor ile aynı grupta yer aldık. Bursaspor ile aynı grupta olmak bizim için onur vericidir.

Her iki müsabakanın da hem yöneticiler ve sporcular açısından hem de taraftarlar açısından son derece centilmence ve iki değerli kulübün şanına, şerefine, geçmişine yakışır şekilde geçeceğine inanıyorum. Bizim hedefimiz üst lig. Bursaspor’un da bu ligde misafir olduğuna inanıyorum. Biz buradaki müsabakada en iyi şekilde ev sahipliğimizi yapacağız, orada da aynı şekilde ağırlanacağımızdan hiç şüphemiz yok.

İnşallah Bursaspor ile el ele verip üst lige çıkarız. Bu vesile ile hem İnegölspor camiasına hem Bursaspor camiasına hem de tüm takımlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyor be başarılar diliyorum.” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her iki kulüpte kentimizin güzide kulüpleri.
  Başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.
  Umarım beraberce bir üst organizasyona merhaba derler.
  Neden olmasın.
  Bursaspor da ne hayaller gerçeğe dönüştü.

  74
  19
   1. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Yorumlara bakınca iğrençlik tablosu gördüm. İlk olarak bu ülkeyi kurtaran canını kanını veren Ecdada saygıniz olsun. Bu vatan öyle kolay kurtulmadı tâbi sizide bunları düşünecek akıl varmı bilemem.Saha da oyuncular oynar taraftarlar da takımını destekler. İngiliz milleti gibi holiganlık yapmaya gerek yok. İnşallah başarılı olup üst lige çıkarız bi BURSASPOR olarak ve inegölspor ve diğer Bursanin ilçe takımlarını da görürüz üst liglerde. En büyük ayıbımız üst liglerde Bursa ve ilce takımların olmaması büyük handikap

  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   Biz Bursaspor uz.
   İlk karşılaşmadan itibaren gurup liderliğini ele geçirip son maça kadar bırakmayacağız.
   Yükseleceksek bunu rakiplere hemen hissettirecegiz.
   Gençlerimiz başaracaktır.

   60
   16
    1. @Fikret yorumuna yanıt olarak

     Doğma büyüme İnegöllüyüm Bursalı ve Bursasporluyum. Nasıl İnegöl’ün Bursa ile bağı yok? İnegöl’den başka hangi ilçesi Bursa’ya hem maddi hem manevi destek oluyor söyler misin? Bursa’nın hangi ilçesinde İnegöl’de ki kadar Bursaspor taraftarı var. Merkez dışındaki bütün ilçeleri toplasan İnegöl’de ki kadar Bursaspor taraftarı hiçbir ilçede yoktur. Bilmeden konuşmasın kimse.

  1. @Deli_Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Uydurma yok öyle bir şey. Bursaspor’u İnegöl’den başka destekleyen savunan ilçesi yok. İnegöllü her zaman Bursa’nın ve Bursaspor’un yanında olmuştur olmaya da devam edecektir.

 2. Ben yıllardır İnegöl sporun daha iyi yönetildiğini kanaat getiriyorum yıllardır şuansaki Ömer Faruk bey hariç tabii onuda göreceğiz ki mecbur olmadığı bir işi yapıyor buda bilinmeli.Ama İnegöl yıllardır bir üst lige çıkamıyor bunu sorgulamalı neden niçin yıllardır hep aynı ligde ve bir tek topçu satmıyor buda manidar inşallah ikiside elele kolkola çıkar fakat zor tabii

  17
  5
 3. Siz kendinizde Bursaspor gibi bi takıma ev sahipliği yapacaz diyorsunuz akıllı olun bize İnegölspor’u kapattırmayın mahalle takımımız olmuş bize kafa tutar dalga gecer gibi ev sahipliği yapacaklarmış bak bak

  13
  57
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Nasıl kapatacaksın 🙂 Yahu hala asarım keserim ile iş yapıyorsunuz . Açıklasana nasıl kapatacaksın ? Yemin ederim bu tarz bilinçsiz taraftarlarımızı görünce hem şaşıyor hem utanıyorum

   6
   1
 4. ANLAŞILAN DAHA LİG BAŞLAMADAN BİZANS KAHPELERİ SIZMIS ARANIZA..BIRAZ KIMINLE DANS EDECEKLERİNİZİ DÜŞÜNÜN DAHA LİG BAŞLAMADAN ORTAMI GERMEYİ.YOKSA BİZ O STADA GELDİGİMİZDE SİZ KENDİNİZİ DEPLASMANDA SANIRSINIZ..SAKİN OLUN ÜÇ BEŞ BİZANS KAHPESİNİN DOLDURUSUNA GELMEYİN…ORTAMI DA GERMEYİN..BİR DOST TAVSİYESİİİİ….

 5. İki kulüpte kardeş takım bursa belediye başkanı inegol lü bursa spor başkan yardımcısı inegol lü inegol den bursa spora hiç bir zaman zarar gelmez

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu