İnegölspor Yönetim Kurulu’ndan Ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın yanı sıra Yönetim Kurulu üyelerimiz İlyas Acar, Ali Büyükkurt, Mehmet Küçükyalçın, Nejat Çölek ve Sadettin Garip hazır bulundular. 

İnegölspor Başkanı Eşref Güç ziyarette yaptığı açıklamada Bursaspor’u her zaman bir babaları, ağabeyleri gibi gördüklerini ifade etti.  

Eşref Güç sözlerini şöyle sürdürdü; “Bursaspor bizim yuvamız, evimiz sayılır. Burada olduğumuz için mutluyuz. Bize zaman ayırdığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor ‘u biz babamız, ağabeyimiz olarak görüyoruz. Bizler altyapımızdan yetiştirdiğimiz oyuncuları Bursaspor’a sunmaya hazırız. İnegölspor’u hep birlikte istediği yer olan PTT 1.Lig’e çıkarmak bizlerin kadar sizlerin de görevidir. Sizlerden bazı isteklerimiz olacaktır. Ben üç sezon önce İnegölspor altyapı sorumlusuydum. Bursasporlu arkadalar benden istediler ve hemen verdik. Biz Bursaspor’u her zaman babamız olarak görüyoruz. Bir kez gördük inşallah yeniden Bursaspor’umuzu şampiyon görürüz” dedi.  

İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit yaptığı konuşmada Bursa takımlarının bu sezon başarılar elde etmesini diledi.  Yiğit şu konuşmayı yaptı; “Bizlerin yanınızdasınız. Geçtiğimiz Kongrede bizlerin yanında olmanız bizleri çok memnun etti. İnegöl’ümüzde aktif Bursaspor Taraftarlar Derneği var. Bu arkadaşlarımız gönülden her hafta Bursaspor’umuzun maçlarına otobüs kaldırıyorlar. İnegöl’de Bursaspor’umuzun daha çok sevilmesi için çalışıyorlar. Bizler bu sezon hem Bursaspor’umuzun hem de Bursa’mızın diğer takımlarının başarıya ulaşmasını temenni ediyoruz. Bursaspor çok büyük bir çatı. Görevini en iyi şekilde yapıyor. Bizleri ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.  

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise İnegölspor Yönetim Kurulu ve İnegöl Belediye Başkan yardımcısı Eşref Yiğit’in ziyaretlerinden dolayı büyük onur duyduklarını belirtti. Başkanımız Bölükbaşı ziyarette şu konuşmayı yaptı; “Bizleri ziyaretiniz ile onurlandırdınız. Çok teşekkür ediyoruz. Kongreden sonraki çalışmalarımızda bize verilen görevini yerine getirmeye çalışıyoruz. Zor bir iş yapıyoruz. İnegölspor Yönetimi de yeni seçildi. Sizlere de hayırlı olsun dileklerimizi iletiyorum. İnşallah İnegölspor’umuzu önce PTT 1.Lig ardından Süper Lig’de görmek istiyoruz.   Bu sezondan itibaren ilişkilerimiz daha artacaktır. Tüm ilçe kulüplerimiz ile birlik spora hizmet ediyoruz. İlçelerimizin kalkınması Bursa’mızın kalkınmasıdır. İlçe kulüplerimizin kalkınma Bursaspor’un kalkınmasıdır. Dolayısıyla birbirimize yardım etmek zorundayız. Daha önce kongrenize katılmıştık. Güzel bir gece olmuştu. Bizim kongremizden önce İnegöl’deki Bursaspor Derneği bizi davet etmişti. Verdiğimiz sözleri biliyoruz. Söz vermeye de gerek yok. Çünkü Bursa ilçeleri ile Bursa’dır. Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bunu da inşallah bu dönem hep beraber yapacağız. Hem Bursaspor zirveye oynayacak hem de ilçe takımlarımız hak ettiği yerlerde olacak. Bu sezon İnegölspor’u PTT 1.Lig’de görmek istiyoruz. Bunun dışında Orhangazispor, Nilüferspor ve bizim evladımız Yeşil Bursa’yı 2.ligde görmek istiyoruz. İnşallah bu temennilerimiz olur. Bursa’nın birçok takımı 2.ligde olursa Türkiye futbolunda Bursa söz sahibi olacaktır.  Hatta BAL Ligi’ndeki takımlarımız ile bütünlük içerisinde olmalıyız. Ne yapmamız gerekiyorsa biz hazırız. Tekrar göreviniz hayırlı, uğurlu olsun. Başarılar diliyorum” dedi.   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı