İnegölspor sezonu açtı

İnegölspor, 2022-2023 Futbol Sezonu’nu dualar eşliğinde kurban keserek açtı.

2.Lig Beyaz Grup’ta Bursaspor ile birlikte Beyaz Grup’ta mücadele verecek olan İnegölspor, eski kulüp tesisindeki kurban keserek sezonu resmen açmış oldu. Törene İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, belediye meclis üyeleri, Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Şaban Yıldırım, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Kurban kesimi sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu, şunları söyledi:

“2022-2023 sezonu camiamıza, Türk futboluna hayırlı olsun. Rabbim inşallah sakatlıksız, belasız, stressiz bir sezon geçirtir bizlere. Tatiller nedeniyle gecikmeli bir araya geldik. Rabbim birliğimizi daim etsin. İyi günde kötü günde hem üzülmeyi hem mutlu olmayı, birlik beraberlik içerisinde sağlasın. Futbolcu kardeşlerimizden isteğimiz sezon içinde ve antrenmanlarda sergileyeceğiniz mücadele, sergileyeceğiniz ruh sizin gerçek karakterlerinizi yansıtacaktır. Sahada yapacağınız mücadele hiçbir zaman aldığınız para karşılığı değil, karakterin yansıması olacaktır. Başarılar diliyorum. Allah hayırlısıyla başarılı bir sezon geçirmeyi nasip eder.”

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise, “Öncelikle yeni sezon hepimize hayırlı olsun. Ben tüm arkadaşlarımıza yapmış oldukları anlaşmaların öncelikle hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tabiî ki başarı endeksi bir branş spor. Futbol bunların içerisinde çokça taraftarı olan, takip edilen ve her taraftarın olduğu gibi bizlerinde istediği ve arzu ettiği başarıya ulaşmak. Ancak bununda öncesinde ben şunu ifade etmek istiyorum. İnsana yaraşır, kişiliğinize, kimliğinize yaraşır, İnegöl’ü temsil etme noktasında İnegöl’ümüze yaraşır bir takım olmayı başaralım. Tabiî ki sonuçta istiyoruz” diye konuştu

Son olarak söz alan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ise “Yeni sezonun hayırlara vesile olmasını, sağlıkla geçmesini diliyorum. Azim ve kararlılıkla çok çalışarak inşallah bu sezonu geçirirsek ki geçireceğimizden de eminim. İnşallah sezonun sonunda da istediğimiz, arzu ettiğimizi yere geleceğimizin kanaati içerisindeyim. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hayırlı olsun başta Bursasporumuz olmak üzere tüm Bursa takımlarına Hayırlı olsun. İnşallah dibe artık ayaklarımız değmiştir. ALLAH CC tüm İstanbul sevicileri çıldırtacak bir sıçrama nasip etsin.

    2
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu