İnegöl derneğinden ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın yanı sıra yöneticilerimiz İlyas Acar, Sadettin Garip, Sezer Sezgin, Kemal Kirevetözen ve Denetleme Kurulu Başkanımız Kamuran Şakir hazır bulundu.

İnegöl Bursasporlu Taraftar Derneği Başkanı Sezai Çelik, İnegöl’de yaşayan Bursasporlular olarak Bursaspor sevgisini ilçelerde, köylerde arttırmak için çalıştıklarını belirtti. Çelik yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Yeni dönemde yönetim kurulumuza başarılar diliyoruz. Bizler ziyarette biraz geç kaldık ama sizin yoğun programınızı bildiğimiz için geç geldik. İnegöl Bursaspor Taraftarlar Derneği olarak kongrede size destek verdik. Sizlerde göreve gelir gelmez İnegölspor ile iletişime geçtiniz. Kongremize gelerek şeref verdiniz. Biz Bursa’nın doğu kalesiyiz. Bursaspor’un bayrağını Bilecik sınırlarındaki köylerimizde dalgalandırıyoruz. Bize düşen ne görev varsa elimizden geleni yapmaya hazırız. İnegöl’de kamuoyunda bilinenden çok daha fazla Bursaspor taraftarı var. Belki de tüm ilçelerden daha fazla Bursasporlu oranı İnegöl’de var. Bu duygu düşüncelerimiz ile birlikte geçtiğimiz şampiyonluktaki gibi şansın yüzümüze gülmesini ve çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyoruz” dedi.  

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise ziyarette yaptığı açıklamada Bursaspor Kulübü olarak İnegöl ile iletişimin artarak devam edeceğini belirtti. Başkanımız Recep Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı; “ Kongre süresince İnegöl’den bize çok büyük destek geldi. Sizlere bir kez daha çok teşekkür ediyoruz. Bizlere hakkınızı helal ediniz. İnegöl ile uzun yıllar iyi bir iletişim sağlanamamıştı. Bundan sonra hem kulüp, hem de taraftar bazında iletişimimiz artarak devam edecek.  Ziyaretleriniz ile bizleri motive ediyorsunuz. Yönetim Kurulu adına sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.    

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu