İnegöl BursasporT.D1.Genel Kurulu Yapıldı

Tek liste ile gerçekleştirilen Genel Kurul’a Federasyon Temsilcisi ve Dış İlişkilerden Sorumlu Asbaşkanımız Ali Büyükkurt ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

ÇELİK: “İNEGÖL BURSASPOR’UN DOĞU KALESİDİR”

İki yıl önce kurulan İnegöl Bursaspor Taraftarları Derneği’nin kurucu Başkanı Sezai Çelik yaptığı açıklamada Türkiye’de yer alan 49 ilden daha büyük olan İnegöl’ün Bursalı ve Bursasporlu olduğunu belirtti. Çelik sözlerini şöyle sürdürdü; “ iki yıl önce güzel bir oluşum ile kurduğumuz İnegöl Bursaspor Taraftarları Derneği’mizin 1.genel kurulunda görevimizi yeni arkadaşlarımıza bırakacağız. Bizim bitiremediğimiz çalışmaları inşallah yeni dönemde arkadaşlarımız tamamlayacaktır. Bizler yeni görev alacak arkadaşlarımızın yanında olacağız. Derneğimizin bundan sonra yapacağı en güzel işlerden birisi İlköğretim okullarındaki öğrencilerimiz Bursasporluluğu aşılamak olacaktır. İnegöl Bursaspor’un doğu kalesidir” dedi.

BÜYÜKKURT: “ BAŞARI İÇİN TÜM DERNEKLERİMİZ İLE BİRLİK İÇERİSİNDE OLMALIYIZ”

Yöneticimiz Ali Büyükkurt, genel kurulda dernek üyelerine hitaben yaptığı konuşmada Bursaspor  Yönetim Kurulu olarak yaklaşık 9 aydır gece-gündüz çalışarak camiaya hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti. Başarı için tüm taraftar dernekleri ile birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini vurgulayan Ali Büyükkurt, “Sizler Bursaspor’a merkezden uzakta destek veriyorsunuz. Bursa’nın en önemli ilçelerinden birisi olan İnegöl’de Bursaspor sevgisini arttırmak için çok büyük emek sarf ediyorsunuz. Bursaspor’umuzu bugün Sivas’a yolcu ettik. İnşallah yarın oynanacak olan karşılaşmadan 3 puan ile ayrılarak 4.sıradaki yerimizi koruyacağız. Bu akşam saatlerinde açıklanan A Milli Takım aday kadrosunda mevcut kadromuzdan 6 futbolcumuzun ismi yer aldı. Bursasporlular olarak bizleri son derece mutlu eden bu haberden dolayı çok gururluyuz. Dernek Başkanımız Sezai Çelik, Genel Kurulumuzun ardından Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Özlüce Tesisleri’mizde bizleri ziyaret etmişti. Yapmış olduğumuz görüşmelerde bizlere desteklerinizi iletmiştiniz. İnşallah yeni dönemde de destekleriniz artarak devam edecektir. Kongrenizin derneğinize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.  

 Tek adayla gerçekleştirilen Genel Kurul’da derneğin yeni başkanı Melih Şeker oldu. Melih Şeker’in asil ve yedek yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı;

Varol Sarılar, Zeki Kavas, Erol Cengiz, Mustafa Bayram, Erdal Recep Bayraktar, Fethi Gümüştekin, Ayhan Baygın, Sedat Demirel, İbrahim Demir, Özcan Bayram, Nazmi Kahraman, Mustafa Sinir, Ekrem Torun, Semih Uysal, Murat Çağlar, Sezai Çelik, Serhat Alp, Sedat Aras, Seyfettin Avşar, H.İbrahim Türkmen, Mehmet Kuşçan, Cengiz Suat, Erdal Taşbaş, Raşit Alan

Denetleme Kurulu Asil ve Yedek listesinde ise Eşref Yiğit, Ruhi Cilam, Fahrettin Baykan, Oral Gür, Mehmet Ecerdir ve İsmail Sıtkı Baykoz yer aldı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu