”İmzaları Kaale Almıyorum”

Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan son günlerde yaşanan gelişmeleri Bursa Hakimiyet'e değerlendirdi. Teknik Direktör Christoph Daum'un dünkü antrenmana çıkmamasıyla ilgili görüşlerini aktaran Körüstan, “Hocamızla birlikte toplantı yaptık. Antrenmana çıkmama sebebi budur. Başka bir sıkıntı yok. Transferi değerlendirdik. Belirlediğimiz alternatifli listeyi konuştuk. Hocamız bize bazı izimler söyledi. Bizim de düşündüğümüz oyuncaları masaya yatırdık. Verimli bir toplantı geçtiği kanaatindeyim” dedi.

Transfere ne kadar bütçe ayıracaksınız sorusuna Erkan Körüstan şu yanıtı verdi: “Daum'la bu konuyu da ele aldık. Bütçemiz kısıtlı. Ona göre bir plan üzerinde çalışıyoruz. Ancak birkaç ay sonra hayata geçecek projelerimiz var. Oradan maddi kaynak sağlayacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle transfer bütçesiyle ilgili rakam vermemiz doğru olmaz” dedi.

 

İMZALARI KALE ALMIYORUM

 

Trabzonsporlu Volkan Şen ve Giray Kaçar konusunda temasların sürdüğünü belirten Erkan Körüstan kamuoyuna gerekli bilgilendirmeyi yapacaklarını kaydetti. Batalla olayının çok karmaşık olduğunu belirten Bursaspor Başkanı, “Batalla, Erkan Körüstan ya da Christoph Daum'a saygısızlık etse sorun değil. Bizler sıkıntı yapmayız. Ama o Bursa'ya ve Bursaspor camiasına saygısızlık etmiştir. Nasıl bir sonuç çıkacağını şimdiden kestirmek çok güç. Bana zaman verseydi belki çözerdim ama vermedi” ifadesini kullandı.  Olağanüstü kongreye gidilmesi için toplanan imza kampanyasıyla ilgili ilk kez konuşan Körüstan, “Daha önce yaşanmamış bir durum. Ben bu imzaları kale almıyorum” dedi. Yeterli imzanın toplanması halinde tavrınız ne olur sorusuna Körüstan'ın yanıtı şöyle oldu: “Olmamış bir konu üzerinde konuşmam. Olursa o zaman düşünürüm”. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu