İmza töreni 12:45’te

Bursaspor'un iki yeni transferi Stephane Badji ve Aytaç Kara Afyon'a geldi. İmza törenleri 12.45'te.

Bursaspor, yeni transferlerine kavuştu. Yeşil Beyazlıların kadrosuna kattığı Aytaç Kara ve Stephane Badji, Afyon‘a geldi.

Badji geç saatlerde geldiği ve yurt dışı seyahati yaptığı için sabah çalışmasına katılmazken, Aytaç Kara, Yeşil Beyazlı forma ile ilk idmanına çıktı.

Daha önce transfer edilen genç futbolcu Atanasov‘la birlikte, Badji ve Aytaç için bugün saat 12.45’te imza töreni düzenlenecek.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu transferlerle orta sahada baskı yiyen Bursasporun formatı değişecek
  Artık orta sahada basan, top yapan bir Bursaspor ümit ediyoruz.
  Playmaker seviyesinde bir oyuncu ilavesi ile
  Önümüzdeki yıl Bursaspor’un daha az gol yiyen bir takım olacağını söyleyebiliriz.
  Haydi hayırlısı…

  24
  1
 2. Hayırlı olsun hadi bakalım devamı gelir inşalla şimdi birlik zamanı büyük bursaspor taraftari

 3. Bütün çorbacılar gider artık. Büyük başkan tezahüratları ile imzalar atılır. Adam bursasporu bitirdi herkes seyrediyor yuh be

  9
  30
  1. @ismail yorumuna yanıt olarak

   İsmail kardeşim senin yorumun içtenlikle katılıyorum ama elimizden gelen birşey yok yapılan transferler hep abartılıyor, lig başlayınca da futbol yerine korku filmi izliyoruz, ama bizim ali ay corbacilari yok iyi adam yok büyük başkan diye diye yedirdiler Bursaspor’u gözleri doymaz insanlar bunlar bunların amaçları menfaat ve ceblerinden başka birşey değil.
   Seneye zaten bunların kombineleri hazir 1060 kişi stadda büyük başkan tazauratlari yapsınlar seneye ligden düşünce takım, biz alırız yerimizi yine tribünde .
   #aliayvarsabizyokuz

 4. HADİ DEDİK İLK SENE OLUR BÖYLE HİC OLMADIĞI KADAR DÜŞÜP TRABZONDAN ALLAH RAZİ OLSUN 5 ATACAĞI TAKİMA KARDEŞ DEDİĞİ İÇİN KUME DÜŞMEMİZİ İSTEMEDİ SALDİ MAÇI BİZE BU SEZON YANLİZCA BİR İKİ HAFTAYLA DÜŞMEMEYİ GARANTİ ETTİK AMA CEKİRGE BİR SIÇRAR İKİ SIÇRAR DAHA FAZLA SİCRAMAZ BU SENE KUME DUSECEZ ARTİK YAZİK OLDU TAKİMA BİR DE HAYİRLİ OLSUN DEYİP DURUYONUZ YAZİKLAR OLSU. SİZİN BURSASPORLULUGUNUZA DA SANKİ GECEN SEZONLARDA HEP İLK 5 DE YER ALMIŞ YÖNETİM VE TAKİM VAR GİBİ KONUSUYORSUNUZ BU TAKIM KÜME DUSECEK SONRA ESEK SURATLI ALİ AYIYI DA O ZAMAN GONDERECEKSİNİZ YAZIKLAR OLSUN TARAFTARLİGİNİZA SİZİN BİR DE SU TİPLERE BAK HELE HAYİRLİ OLSUN DİYORLAR BİR DE UTANMADAN SANKİ BU TAKİM HEP İYİ YERLERE OYNAMIŞ GİBİ YUZSÜZLER SANKİ BİZ YAŞAMADIK BU TAKİM YAŞAMADI KUME DÜŞME KORKUSUNU SİZE HER SEY MUSTEHAK YAZİKLAR OLSUN SİZE DE BURSASPORLULUGUNUZA DA…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu