İmza gününde şok!

Bursaspor Kulübü bugün Timsah Arena'da bulunan Bursastore mağazasında imza günü düzenledi ancak beklenen gelir şok etti.

Takımın yıldız isimleri Moussa Sow, John Bostock ve Yusuf Erdoğan, imza gününde taraftarla buluştu. Etkinliğe yaklaşık 3 Bin taraftar katıldı ancak satılan forma sayısı sadece 30 oldu.

Bursastore yetkilileri sadece 30 forma satabildiklerini belirtirken yoğun ilgiye rağmen bu kadar az forma satılmasının şaşkınlığını yaşadıklarını dile getirdiler.

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardeşim bu işi akşam yapsınlar o zaman daha çok insan gelir ve satış olur sabah herkez çalışıyor gelenlerin çoğu öğrenciler o çocuklar tek sigara peşinde koşuyor paket alamıyor forma nasıl alsın bunda şaşılacak birşey yok herşey zamanında yapılırsa güzel olur

  196
  10
   1. @Ati yorumuna yanıt olarak

    Hocam bu şehrin yarısı vardiyalı çalışıyor diğer yarısı 8-6 çalışıyor. Benim mont almam lazım bir tane ama internetten alma dışında seçeneğim yok neredeyse.

    12
   2. @Ati yorumuna yanıt olarak

    Akşamı gündüzü değil taraftarımızın profilinden kaynaklı.Taraftarımız genellikle öğrenci ve düşük gelir grubuna sahip ücretlı çalışan yaklaşık 2 formanın sezonluk kombine fiyatına geldiği bir ortamda kimse orjinal forma alamıyor.kurumlar almasa kombineyi bile zor satacağız.

    13
 2. 45.000 kişilik stad full çektiği zaman 30.000 biletli seyirci sayısına şaşırmıyorsam bunada hiç şaşırmam!!!

  155
  2
 3. e gayet normal imza günü bu zamanda yapılmaz. sowu sene başında transfer edersin imza törenini yeni forma lansmanından sonra yaparsın forma satışı patlar. herkes formasını zaten almış neden tekrar forma satın alsın ki?

  88
  12
 4. İmza gününe gelenlerin hepsinde forma vardı zaten. Gelenlerin de yüzde doksanı da 15-16 yaşlarında gençlerdi. Akşam herkesin gelebileceği bir saatte yapılsaydı insanlar ailecek gelir hem imza alır hemde alışverişini yapardı.

  51
 5. Bizim taraftarımız ürün almıyor malesef hala sırtımızda serdar aziz volkan şen şener formaları var. Yeni sezon formasıyla maça gelen taraftar sayısı ne yazıkki çok az.

  34
  2
  1. @İbrahim yorumuna yanıt olarak

   Sezon oncesi forma aldim simdi neden alayim indirim yapin kaliteli forma yapin alinsin 100 tl forma az degil ama cok ta degil. Millet kendi formayi alip geliyo. Bende olsam oyle yaparim yildiz bir futbolcu gelmis olsaydi o zman baska

   9
   5
 6. Valla bu işte bir terslik var , ben hatayda yaşıyorum ama bursaya geldiğimde kendime bir limit belirledim her ziyaretimde ihtiyacım olmasa da, işime yaramasa da o meblağı kullanıyorum.

  26
  1
 7. zeytin dalı formalar satışta mi ? bu formalar da ön arka reklam olmaması gerekir ve Türk bayrağı konulması şart bence

  18
  15
   1. @C.e yorumuna yanıt olarak

    tamamda kardes başakşehir den bahsetmiyor… BURSASPOR ‘dan bahsediyor şampiyon olmuş bir takim yani bayrak hak edisimiz var.. ?

 8. Takkeyiönümüze koyup auto-kritik etme vaktidir. 200 tl kombine, hatta bedava giren binlerce taraftar var. Bu taraftarların çoğunluğu eğitimsiz, ciddiyetsiz, kavgacı küfürcü, görgüsüz insanlar (gerçekler acıtır). Maça geliyorsuz, sanki babalarının çiftliği orası, utanma yok, sınırsız küfür, ağza alınmayacak şeyler. Maçı seyrediceksin, oturup seyredemezsin, ayağa kalkacaksın, küfürlerden rahatsız olucaksın, vesaire vesaire. Zaten kulüp artık bu gerçeği kabullendi, stadtan bir gelir olmayacağını biliyor, sırf maçlarda taraftar desteği olsun, karşı takkım üstünde baskı kurulsundiye, belkide, bedavadan insanların sokulmalarına izin veriyorlar. Bedavacılarında kalitesi ortada. Yine buda iyidir, en azından üste para verip adam getirmiyorsun. Bursaspor stadyum kültürü gittikçe ölüyor. Kaliteli bir ortamda seyretmeye gelenler artık gelmiyor, bedavacıların önü açılıyor. Buna rağmen bu kulüp ayakta kalıyor. Diğer taraftan, bursalıdan alınamayan stad gelirleri, belediye vasıtasıyla dolaylı yoldan kulübe kazandırılıyor. Acilen, bursaspor taraftar profilinin değişmesi için gerekli adımlar atılmalıdır. Artık bedavacı kimse gelmesin. Kombine fiyatları artsın. Bir kaç sene on bin işiye oynayalım ve kalitesiz taraftarların ayakları kulüpten kesilsin. Sonrasında bir maç seyretme kültürü oluştuktan sonra, fiyatlar makul seviyeye düşürülsün.

  13
  3
 9. GENÇ TALEBE ÇOCUKLARA,ÖGRENCİLERE SEN 100TL FORMA SATMAYI HAYAL EDEEBİLİYORMUDUN…BU TAKIMIN TARAFTARLARI YAŞLISI VEE GENC,İ SADE VATANDAŞLAR..SEN BİZANS ARTIKLARININ BURJUVA TİPLERİ İL BİR TUTMUŞŞUN…HEM BİRDE ŞÖYLE DÜŞÜN…KOSKOCA BASIN VE HOLDİNG PATRONLARI BURSA DE TİMSAH ARENADAN LOCA ALIYORLARMI…YOK……..ÖYLEYSE ORTA OKUL VE LİSE TALEBELERİNİ 100 TL LİK FORMADAN ALMADIKLARI İÇİN KUSURA BAKMAYIN…KİMSE SUÇLAMASIN…..

  10
  4
  1. @CARLOS yorumuna yanıt olarak

   İyi güzel diyosun ama yarısı sigara içiyor. İçtiği sigaranım en ucuz paketi 9 tl. Hergün 9 tl veren öğrenci formaya 100 tl mi veremicek? Bide bunu düşünelim isterseniz

   1
   1
 10. Biletlere zam ürünlere indirim olmalı Bursaspor’un iyiliği için lütfen bu mesajımı değerlendirin

  6
  1
 11. Sezonun ortasında hiçbir hedefin hiçbir anacın kalmadığı halde imza töreni düzenlersen olacağı budur niye şok oluyorsunuz ? Yap sezon başı transferleri koy hedefini,inandır taraftarını bak bakalım satılıyor mu satılmıyor mu ? Formayı bırak polarda eşofmanda bile beden yok,az akıllı olunda görün taraftarın isteklerini.

  4
  3
 12. Forma fiyatları makul ise,imza saati doğru zamanda tertiplenirse ve iyi reklam yapılırsa istenilen elde edilir.Ayrıca bu tarz işleri yaparken hertürlü reklam unsurunu kullanmak şart.
  Şehiriçi ulaşımdaki toplu araçlara AFİŞ ASMAK,BURSA DA YAYIN YAPAN RADYOLARDA REKLAM OLMALI.

  3
  2
 13. Kusura bakmayın şu şartlarda Bursaspor forması 70 Tl den fazla edmez .şehrin %80 i asgari ücretli .Takımda 5 kafadardan sonra geliyor ya farkındamısınız 5 büyükler diyince bizi kimse söylemiyor buna deli olmayanınız varmı bunu başkası yazsa dese kızarım ama gerçekler inş bizim forma fiyatlarımızda 240 tl yi hakedir Juventus fotmaları gibi ama çok çalışacan Agu yu pişmeden alcan yada Harun örneği birde Kombine 200 ne ya 50 bjk maçı kombine 200 böyle zihniyetle başarı olmaz ama doğruya iyi niyetlisiniz he Ali ayın verdiğü her bağısı da takdir ediyorum ama insan yönetmek beceri ister kusura bakmasın .marka değerimiz düştü kısacası.

  3
  7
 14. imzaya gelenler forma almadı. futbolcularda Bursapsor forması şapkası mont filan yoktu. Bursastoreden bunlar pekala verilirdi. sonuçta temsil edilen bir takım var

 15. Anlaşılan Bursaspor yönetimi Bursa taraftarının potansiyelini henüz daha anlayamamış,bu taraftarın %65-70 lik kesimini işçi sınıfı oluşturuyor ve bu kesim maaşlarını ya 10 unda ya 25 inde yada 1 inde alır!! Sen kalkıpta ayın 9 unda imza töreni yaparsan böyle dıpdıZlak kalırsın :))

  3
  1
 16. Benimde bir şikayetim var … Sanki Türkiye’de yada Bursa da herkes sıfır bedenmiş gibi forma üretiyorlar .. neden battal beden formalar yok .. üzerime giyemeyeceğim formayı neden alayım .. birde bu yeni nesil formalar dar tip .. büyük yapsalar kumaştanmı zarar ederler acaba ..

 17. Transferlerini adam gibi zamanında yaparsın uzun yıllar forma giyecek adam alırsın takım çivi gibi olur bizde forma alırız formasını alan aldı zaten

  1
  2
 18. 4 formada da M beden yok satan ürünlerin çoğunda beden bulmak zor, atkı desen çocuk atkısından başka atkı yok.Store yetkilileri önce kendi üstüne düşeni yapsın sonra taraftar zaten ürün alır.

 19. Arkadaşlar akhisar deplasmanına aracımızda 4 arkadaş için yer vardır otobüs kaldirmıyormuş kulüp galiba kişi başı 35 tl alıcaz ben varım abi diyen 05395700494 ulaşabilir 16 kişilik bir kadro olucaz araçta hepsi kendi insanımız yabancılık çekmezsiniz

  1
  1
 20. İşçi kenti Bursada gündüz vakti 196 TL forma satmaya kalkarsan olacağı bu.
  Gerçekten çok beceriksiz ve işbilmez bir yönetimimiz var…

 21. Kardeşim aklın yolu birdir..100 liradan 30 tane satacagina 50 lira yap 300 tane sat..sonuçta bu formanın sana maliyeti belli..hele ki tekstil şehri bursa da maliyeti çok çok düşük adam gibi fiyat ver herkes bir değil iki tane alsın. .Bizler işçi sehriyiz..gelir imiz belli..

 22. Çorbacılar başlar şimdi onu bunu bahane etmeye. takıma 1 lira katkısı olmayan maçlara bile biletsiz girip küfür edip sahaya yabancı madde atıp ceza almamızda en büyük katkıyı sağlayan sözde bursaspor aşıkları

 23. Futbolcular lütfedip gelmişler eğer üzerlerinde bursasporu temsil eden birşey olsaydı forma,mont,şapka v.s durum daha başka olabilirdi.Balon şişirip düğün salonu gibi süslemekle bu iş olmaz onlar rol model olacaklar önce.
  Ayrıca tabiki çok ucuz olmamalı formalar katkı sağlaması için ama kombinelerde de aynı sıkıntıyı gördük yıllarca.Nezaman ucuzladı, ağzına kadar doldu stat. Bursasporun çoğu taraftarının geliri asgari ücrete yakın.En azından güne özel indirim yapılabilirdi.Bedavacı dediğiniz taraftar 1000 lira da olsa yine bedava gelir bedava forma sahibi olur zaten.Yoksa 3000 değil 10000 kişi katılsa yine sayı değişmez.

 24. Dostlar ali ay gibi ağlamayın hemen isyan eden dostlar çoğunuz sigara içiyordur. Hergün sigaraya para vermesini biliyorsun da yılda bir forma mı alamıyosun. Bahanelere sığınmayın hemen. Bu zihniyetle olmaz. Store satışlarından bile takıma katkı sağlayamıyoruz..

 25. 1-imza günü 1 hafta öncesinden duyurulursa,
  2-çalışanların serbest olduğu ve alışveriş yerlerinin açık olduğu gün ve saate denk getirilirse,
  3-bütün ürünlere örneğin yüzde 20 indirim konur ve bütün bedenler hazır edilirse
  siz görün imza günü gelirini

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu