İmza gününde izdiham 

Moussa Sow, John Bostock ve Yusuf Erdoğan, imza gününde taraftarla buluştu. 

Timsah Arena‘daki Bursastore‘da gerçekleştirilen etkinliğe büyük ilgi oldu. Yeşil-beyazlı taraftarlar Bursastore önünde uzun kuyruklar oluştururdu.

Engelli taraftarımız futbolcular ile selfie çekinirken oyuncuların sıcak yaklaşımı ise güzel görüntülerin yaşanmasına neden oldu.

Yaşlısı ve genci ile bu özel günde Moussa Sow, John Bostock ve Yusuf Erdoğan‘a büyük ilgi gösteren Bursasporlu taraftarlar Bursastore‘dan da alışveriş yaptılar.

İmza gününde konuşan Yusuf Erdoğan “Bizim lig sıralamasında yukarılara çıkmamız için çok önemli bir maç olduğunu düşünüyoruz. Bu maçın ciddiyetinin farkındayız ve bu karşılaşmaya çok iyi hazırlandık. Güzel bir maç olacak. Kazanmamız halinde bize Avrupa Kupalarının da yolu açılabilir.” ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin “Yusuf sana evlilik yaradı. Performansın sürekli yükselişte” sorusunun ardından gülümseyerek “Allah razı olsun. Hanım bana iyi bakıyor. İnşallah performansım böyle devam eder. Biz Bursaspor’a layık olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Milli takım konusundaki görüşleri sorulan tecrübeli oyuncu şöyle konuştu “Hedefimiz tabii ki milli takım ve bir Türk olarak o faormayı giymekten onur duyuyorum. İnşallah milli takım için hocamız bize şans verir

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Aynen izdiham kalabalık muhteşem taraftar en büyük bizim taraftar oley Bursaspor hadi be ordan… 1000kişi imza torenine geliyor 30 forma satiliyor yemişim sizin taraftarlığınızı… Amigosu parayi alır bjkli herifin pankartını açar. 3lüden sonra döner sirtini tribune mac izler. Taraftar imza gunune 1000kişi gelir 30 forma alır. Nasi bi taraftar profili var artik bizde ya rezillik resmen…

    11
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu