İlk yarı maç saatleri belli oldu..

TFF tarafından açıklanan ilk yarı maç günleri ve saatlerine göre Bursasporumuzun ilk yarı da oynayacağı maçlar listedeki gibi belirlendi..

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu ilk yarı programı, Türkiye Futbol Federasyonu tarihinde ilk kez tamamen açıklandı.    Konuyla ilgili bir açıklama yapan TFF Birinci Başkanvekili  Servet Yardımcı:    "Fikstür çekimi sırasında futbolseverlere verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyorum. İlk yarı maç programının tam olarak açıklanması futbolseverler kadar kulüplerimiz, Digiturk ve medya mensuplarını da yakından ilgilendiriyor.    Planlama yaparken önem verdiğimiz konulardan birisi maçların günlere göre dağılımıydı. Bu konuda Avrupa müsabakaları oynayan kulüplerimizin bazı günlerde daha fazla maç oynadığını futbolseverler görecektir. Ancak futbolculara gerekli dinlenme süresinin verilmesi için böyle bir uygulamaya gidilmesi zorunluluktur. Bunu özellikle kamuoyunun bilgisine sunuyorum.    Bu programla birlikte uygulayacağımız bir yeniliği daha futbol ailesiyle paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz üzere daha önce ligin son dört haftasında aynı gün ve aynı saatlerde yapılan müsabakalar, bu sezon sadece ligin son haftasında, aynı gün ve aynı saatlerde oynanacaktır.    Olağanüstü haller ve gerekli görüldüğü zamanlarda programda bazı değişiklikler yapılabilir ancak TFF Yönetim Kurulu olarak hedefimiz bu programa birebir uyulmasıdır.   Bu vesileyle Süleyman Seba Sezonu'nun futbol ailesine hayırlı olmasını diliyorum." dedi.  

 

 

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu