İlk toplantıda neler konuşuldu?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısıdır.

“Seçim bitti, futbol zamanı” demiş, Samet Aybaba’nın kafasında planladığı Bursaspor’u anlatmaya çalışmıştık dün…

Bugünse yönetimin nasıl bir Bursaspor planladığını kelimelere dökelim istedim…

İlk toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi Ali Ay ve yeni yüzlerle tazelenmiş ekibi…

Ana gündem maddesi transferler… Mustafa Er, transferde de söz sahibi olacak artık. Hatta toplantıdan sonra Başkan Ay, kendisine Stephan Badji’yle alakalı, “Bitirmeden gelme” talimatını da vermiş…

Henri Saivet’le alakalı da muhtemelen menajeri veya kendisi davet edildi… Yarın bir görüşme olma ihtimali yüksek; Kiralık düşünülüyor… Saivet’le ilgili şöyle bir anektod da vereyim, devre arasında da Bursaspor’un gündemine girmiş. Hatta, Sivas’a gitmeden önce aramış ama Paul Le Guen istemediği için olmamış… Aynı devre arasında Kasımpaşa’ya giden Mbaye Diagne gibi… Çünkü, Le Guen bu ismi de veto etmiş… 

Samet Aybaba’nın ilk etapta takımda görmek istediği 2 futbolcu Badji ve Saivet… Bunlar bitince sırayı santrafor alacak… Merak etmeyin bu isimleri de OLAY’dan okuyup, izleyeceksiniz…

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şahsen ne okumak ne izlemek istiyorum. Yüzlerce isim dolaşıyor, hiç biri olmuyor. Gitsinler anlaşsınlar, adamı alıp getirsinler öyle öğrenelim. Yok o olacakmış, yok bu olacakmış deyip, uçuk kaçık isimleri ortaya atıp, değmeyecek futbolcuların isimlerini göklere çıkarıp piyasasını arttırıp bizleri de delirtmeyin. Olsun, bitsin, biz imza atılırken öğrensek de olur. Ne de olsa yok o futbolcu alınmasın dediğimizde bizi dinleyen olmayacak.

  30
 2. Patronunuzun icazet verdiği adamı başkan yaptınız ya, tabi ki de sizden okuyacağız Galatasaraylı Orhan Bey(!) ona ne şüphe!!!
  Sizin de devriniz bitecek o zaman görüşeceğiz sözde Bursalı basın!

  12
  3
 3. Tabii ki tüm gelişmeler sizden öğrenilecek. Secim süresince o kadar destek verdiniz. Başkan diyet ödeyecek size karşi. Kullanın bakalım istediğiniz kadar kulübü.

  Yazdığın tüm isimleri de gündemi değiştirmek için ortaya atıyorsun. Sen de cok iyi biliyorsun ki transfer yapacak para yok.

  10
  1
 4. Artık minimum hatayla transfer yaparız umarım çünkü hata payımız ve paramız kalmadı, Ilgaz Çınar ve oluşturulacak ekip güzel, yeni, bilinmedik, ucuza kaliteli isimleri bulup, anlaşaviliriz umarım. Son olarak olay tv izleme izlettirme ve okuma gerçek Bursaspor taraftarı.

 5. Badjiyi biliyorum faydalı olur diye de düşünüyorum ancak saivet nasıl arkadaşlar hani belki sivasta iyi olmasa bile genel performansı nasıldır taraftarla falan bir patlama yapacak potansiyel var mı

  1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   Bordeux da oynarken beğendiğim bir oyuncuydu. Newcastle da sanırım sakatlık geçirdikten sonra tam toparlanamadı. Kumaşı kaliteli, Senagalli, Bordeux altyapısından çıkma. Premier Lige kadar gittiğine göre kötü kumaşı yok. Son zamanlardaki sorunu istikrar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu