İlk resmi aday Raşit Barışıcı

Bursaspor’da başkan adaylığı için saat 15.00’de Divan Kurulu’na gelen, ancak topladığı imzalarda sorun yaşanan Raşit Barışıcı iki saatlik rötarla listesini teslim edebildi.

Bursaspor’da başkanlık adaylığını açıklayan isimler listelerini Divan Başkanlık Kurulu’na vermek için geldi. İlk gelen isim olan Raşit Barışıcı’nın noter kanalıyla verilen imzaların Sicil Kurulu tarafından eksikler tespit edildi. Eksik imzaların tamamlanmasının ardından 16.58’de Raşit Barışıcı’nın listesi kabul edildi.

Divan Başkanı Galip Sakder, “Bekir Ön kardeşimizden Mersin deplasman giderini karşılamasını bekliyor. Mayıs ayında Recep Günay için başkanlık yarışından çekilen Raşit Barışıcı’nın aday olmasına sevindim. Hayırlı olsu. Başkan adaylarını Çarşamba günü yeniden davet edeceğiz” şeklinde konuştu

Başkanlığa aday olan Raşit Barışıcı, “Bursaspor’da yeni sayfa açmak için her türlü hazırlığımızı yaptık. Destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Genel kurulun teveccühü ileBursaspor’a destek olmak için yola çıkıyoruz. Bursaspor’umuz için hayırlı olmasını arzu ediyorum” şeklinde konuştu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Şu ana kadar en mantıklı aday sayın Raşit bey. Efsane kaptan olmak ayrı şey kulüp yönetmek bambaşka birşey. Mustafa Gönden de, Murat Sözkesen de efsane futbolcuydu ama para olmayınca olmuyor.

    22
    3
  2. Bu başkanımız ne iş yapiyor cidden soruyorum merak ediyorum Recep Günay ne iş yaptığı öğrenmeden israfa etti adam

    6
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu