İlk kez beraberlik geldi

Bu sezon ligde evinde oynadığı tüm maçları kazanan Bursaspor, ilk kez sahasında puan kaybetti.

Büyükşehir Belediye Stadı‘nda Balıkesirspor‘la golsüz berabere kalan yeşil beyazlılar, sahasındaki yenilmezlik unvanını korusa da ilk kez 3 puana ulaşamadı. Timsah, ayrıca bu sezon ilk kez sahadan beraberlikle ayrıldı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş şaka gibi ! Lig başlamadan “düşmenin en büyük adayıyız” diyenler “takım kreş gibi her maç 5 atarlar kevgire çevirirler” diye homurdananlar hatta “bu iş amatöre kadar gider kulübün kapsına kilit vurulur” diyenler siz ne yüzsüz taraftarsınız !? Pardon “seyirci” ! Şimdi de kalkmış hocaya sallayıp aklınız sıra o dar beyninizle analizlerde bulunuyorsunuz ! Takım şu an liderin sadece 4 puan gerisinde !? Üstüne üstlük 3 puanı silinmiş silinmese şu an liderle arasında 1 puan farkla 2. olacak !? Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sizin gibi taraftar olmaz olsun !?

   6
   5
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    çıkamazsak yalçın yüzünden seneye sen geçersin eser kardeşim kulübün başına ama kulüb kapanırmı borç yüzünden orasını bilemem!!!!!!!!!!!!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu