İlk golü atan kazanıyor!

Bursaspor bu sezon oynadığı 7 maçın 4'ünü kazanırken, 3 maçı kaybetti

Yenilgilerin tamamının deplasmanda gelmesi dikkat çekti. Yeşil Beyazlılar’ın maçlarında ilk golü atan takımın maçtan da galip ayrılan taraf olması kayıtlara geçen bir başka ilginç istatistik oldu. Bursaspor sahadan galibiyetle ayrıldığı Akhisarspor, Eskişehirspor, Osmanlıspor ve Erzurumspor maçlarında ilk golü kaydederken, ilk golü kalesinde gördüğü diğer 3 maçı yenik tamamladı. Timsah ayrıca rakiplerine maçların ilk yarılarında yediği gollerle teslim oldu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Son üç maçtır bir gol atabiliyoruz. Gol bulmada sıkıntımız var. Hoca oynanan futboldan memnun olduğunu dile getirsede puanı goller getiriyor. seleznov’ u oyuna çok geç alıyor. Kafasında yer etmiş isimlerden vazgeçmesi lazım…
    Bi ara özer neden bir batalla gibi olmayım diyordu. Çok agresif davranıyor hakemle tartışmayı uzatıyor daha tekniğini sahada tam olarak görmüş değilim. Batalla gibi olacaksa az laf çok iş Ellah yardımcımız olsun…

    21
  2. İlk golü atan kazanıyor ise biz atalım ve biz kazanalım. Bütün rakipler ilk gölü attıklarında bursasporun kaybetme psikolojine girdiğini biliyor da biz bunu bilip ilk gölü atmak için gerekenleri yapamıyoruz? Neden sevgili hocam. İl gölü yedik mi niye teslim oluyoruz? Yoksa dışarıdaki her maça ilk gölü yeme sendromuyla mı çıkıyoruz? Siz bu sendromdan kurtarmak için ne yapıyorsunuz?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu