İlhan İrem’in mezarına Bursaspor forması

Usta sanatçı İlham İrem'in Aşiyan mezarlığındaki kabri başına sevenleri tarafından Bursaspor forması konuldu.

İlhan İrem‘e son görev yerine getirildi..

Sonrasında iyi bir Bursaspor taraftarı olan, Bursalı sanatçı   İlhan İrem‘in mezarına, Bursalı gazeteci dostu Binay Kazan tarafından şampiyon forma bırakıldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Sen nasıl bi şerefsizsin ulan. İlimizden çıkmış en nitelikli insan ve sanatçılardan biri, milyonlarca kişinin kalbinde yer alan birine böyle üslupla söz edebiliyorsun. Onu geçtim birinin meşrebi seni ne ilgilendirir, vasiyetinde diyor zaten beni Aşiyana gömün diye.

  2. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Asla ataist falan değildi. Samimi bir müslüman evladı ve müteasıp bir Bursa ailesinin çocuğuydu. O sadece dini ticaret olarak kullanıp, sürekli indiragandi peşinde koşan sahte müslümanlara karşıydı. Bugünün AKEPE kafasına karşıydı. Atatürk düşmanlarına karşıydı. Ve sizler gibi bilip bilmeden insanlar hakkında gıybet yapan günahkar ve sahtekar sözde dindarlara karşıydı. Eminim İlhan İrem senden çok daha iyi müslümandı. Az Kuru az pilavını yiyeyim senin. Özellikle pilavını.

   19
  3. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Sanane? Son anlarında, son günlerinde, son aylarında, son yıllarında birlikte miydin? Hidayete ermiş olamaz mı? Sizin gibi vicdansız ve kültürsüz insanlar yüzünden ne ülke ne Bursaspor gelişmiyor. Narsist.

   29
   1
  4. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Kişilerin ne olduğu ne olacağı seni ilgilendirmez. Ölmüş kişinin bu dünyada işi bitmiş kişinin arkasından böyle konuşulmaz. ALLAH RAHMET EYLESİN dersin. Cenazesi nin camiden kalktığına o bozulmamıştır. Ama belli ki sen çok bozulmuşsun kardeş. Hem ne zaman dan beri camiler senin tekeline geçti. ?Ayıp ve günah.

   30
  5. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   İnancından sana ne milyonların sevgi ve rahmetle yolcu ettiği sevilen dürüst ilkeli bir sanatçıydı. İnancı seni ilgilendirmez sen önünde kuru pilavını ye.

   31
 1. kardeş ateist olduğu dönemler vardı evet kuklacı amca plağında bu açıkca belirtiyor zaten ama yetmişli yıllardan sonra imani olarak büyük bir değilim geçirmiştir ve cennet ilahileri isimli albüm yayınlamıştır 2006 yılında ve açılış şarkısı Allah’ım aç kapılarınıdır yani sözün özü insanın geçmişine değil bugününe bakmak lazımdır , bilip bilmeden bir taraftan sallamk değil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu