İkinci sınav bugün

Bursaspor Antalya’daki ikinci ve son hazırlık maçında bugün Çin’in Guizhourenhe takımı ile karşılaşacak. Mücadele saat 17.00’de başlayacak. Yeşil Beyazlılar ilk maçında Dinamo Bükreş’i 3-1 mağlup etmişti. 

 

Yasin’le çok özel

 

Bursaspor’da adı takımdan gönderilecek futbolcular arasında geçen Yasin Pehlivan antrenman sonrası başkan Recep Bölükbaşı ile bir araya geldi.

Bölükbaşı ile ayaküstü görüşen Yasin’in kendisine kulüp aradığı ve bir an önce oynayabileceği bir takıma gitmek için gün saydığı öğrenildi.

 

Civelli Güneş zirvesi

 

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, antrenman sırasında bir süre Renato Civelli ile görüştü.

İkili arasındaki görüşme yaklaşık beş dakika sürdü. Bu arada başkan Recep Bölükbaşı, Civelli’nin performansından çok memnun olduklarını ve kesinlikle takımdan ayrılmasına izin vermeyeceklerini bildirdi.

 

Sinek can yaktı

 

Beşiktaş’ın gelişiyle antrenman sahasını siyah beyazlı takıma kaptıran Bursaspor’un başı sineklerle derde girdi.

Çalışmalarını farklı bir tesiste sürdüren Yeşil Beyazlılar’da Şener Özbayraklı’nın gözüne sinek girdi. Sağlık ekibinin müdahalesiyle sinek gözden çıkarılırken, tecrübeli futbolcunun bir hayli canının yandığı gözlendi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu