İkinci planımız işe yaradı

Burak tercihini rakibi sahasında tutmak için yaptığını kaydeden Aybaba, 'Bunda başarılı olamayınca Umut'u daha erken oyuna soktuk. O da, benim de zaman zaman düşündüğüm -Acaba Kubilay'ı göndermese miydik' sorusuna kendisi cevap verdi' dedi. 

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Akhisarspor karşısında aldıkları galibiyetin oldukça anlamlı olduğunu söyledi… Kadrodaki eksikler nedeniyle bu karşılaşmaya 2 farklı planla hazırlandıklarını dile getiren Aybaba, ‘Önceliğimiz, rakibin kanat oyuncularını Burak’la durdurmak, ardından da Umut‘u alıp işi bitirmekti. Ancak, ilk planımız tutmadı ve geriye düştük. Biz de beklemeden 2. planımızı devreye soktuk’ dedi.

DAHA ÇOK YOLU VAR

Umut Nayir‘in maça çok iyi hazırlandığını da kaydeden Samet Hoca, ‘Hafta içinde de kendisiyle konuşup motive etmeye çalıştık. Oyuna girdi ve görevini en yi şekilde yerine getirdi… Herkesin sorduğu soruyu bende zaman zaman soruyordum; -“Acaba Kubilay’ı göndermese miydik” diye ama Umut bu sorunun cevabını kendisi verdi. Yalnız, bir maçla değerlendirmemek lazım. Daha önünde çok yol var. Aynı konsantrasyonla devam etmeli’ diye konuştu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yalnız umut nayırda takımdan kopuk olduğunu hissettim biraz gerek maç sonu güzeller içindene katılmaması gerek se maç vlogunda oyuncular soyunma odasında sevinirken kendisi oturup ayrı kaldı. Bunda son dakikalarda yaşadığı sakarlıkta sebep olmuş olabilir ama bende böyle bir izlenim yarattı

  14
  1. @Txs yorumuna yanıt olarak

   Adam Jimnastik takımının sözleşmeli oyuncusu, bizde kiralık bildiğin gibi. İleride aleyhine kullanılacak durumlarda kalmak istemiyor bence. Yoksa 2 gol atmış. Maçın dönmesini sağlamış. Sevinmez mi insan?

   13
 2. Değerl hocam önce KUBİLAY için asla pişman olmayasınız.Kubilay gelecek vaat eden oyuncu amma bir durgunluğu bir arzususzluğa girdi.Hava değilşimi gerekiyordu ve bu açıdan ona da sizede takımada iyi gelmiştir diyorum.
  Umut ta aynı KUBİLAY gibi bir iştahsızlık,bir arzusuzluk görülüyordu.Dokunuşlarınız ve sözleriniz inşaallah onu silkelemiş olsun.Bu hafta yaptığını geleceğede taşısın.Önce şahsının sonra ise bizim karımız olur.
  Özellikle gençleri hazırlık,gençlerin ezilip küsmeyeceği kıratına göre olan maçlarda tecrübe kazanmaları için oynatacağınızı bekliyoruz.
  Ali,Çağatay,Ramazan,Burak ve diğerleri sizi mahcup etmeyeceklerdiir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu