İkinci etap farklı olacak

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba 12 gün süren Afyon kampının son gününde futbolcularıyla kısa süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Kampın ilk etabında antrenman programının yorucu olduğunu söyleyen Aybaba, “Bu dönem yorucu geçti. Bunun farkındayım. Ama bunun faydasını ligde göreceksiniz. Bu çalışmaya hepimizin ihtiyacı vardı. İkinci dönem böyle olmayacak. Bundan sonra taktiğe ağırlık vereceğiz. Burada hepinizden kıyasıya bir yarış içine girmenizi istiyorum. Sonuçta kazanan hem siz hem de takımımız olacak. Hazırlık maçlarında hepinize şans vereceğim. Elbette bazı arkadaşlarla yollarımız ayrılacak. Kadroyu 28 kişiyle sınırlı tutacağım” dedi. Aybaba ayrıca futbolcularına verdiği iki günlük iznin önemine değindi ve oyuncularına “İzninizde iyi dinlenin. Çünkü dinlenmeye çok ihtiyacınız olacak” sözleriyle uyarıda bulundu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Klasik teknik adam doğruları. Sabredilse kara çok yakın. Ama öyle olmayacak. Çok bilenler çıkacak ve takımın formasını arkadan sürekli çekecek. İnşallah yanılırım…

    22
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu