İki kesicili sistem!

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Keçiörengücü karşısında önemli bir revizyona imza attı.

Koşukavak orta sahada iki kesici özellikli oyuncuyu sahaya sürdü. Aykut Akgün ve Selçuk Şahin orta sahada Keçiörengücü ataklarını durdurmak için görev yaptı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Çift tandem oynadık ama tandemler her ileriye çıktığında rakip kontra yaptı. Aykut bir ara korner cizgisindeydi. Bu adamlar bu kadar ileri çıkacaksa neden tandem oynatiyorsun? Cift tandem oynatacaksan ofansif ortasahan adam geçen, pozisyona giren forvetle sürekli kontakt halinde olan biri olmalı. ( bir an Pablo yu hatırladım) Özer de Emirhan da bu yükü kaldıramaz, nitekim santrforun da çakılı oynayan biri.

    11
  2. Dünya futbolu şu an 4-3-3 sistemini oynuyor. Liverpool city ülkelerden Fransa Belçika ortadaki 3 ortasaha ne defansif seşcuk gibi nede 10 numara batalla gibi ayagına hakim 3 adam ilerisinde 3 forvet özellikli yada kanat özellikli. Şenol Güneş beşiktaş tan beri bunu oynatıyor başarılı. Milli takımda da aynı oynuyoruz. Bursaspor da bunu oynamalı. 2 bek kanat oluyor forvet 3 leniyor ortasaha dan 1i geride kalıyordefansta 3 kişi kalıyor 7 kişi bozmadan hücüm yapıyorsun. Sağ açık sol açık mevkileriyle bekleri çıkışa engelliyorum selcukşa özerle 3 metre pas oynuyoruz sistem değişmeli yada ilk haftaki oynadığımız sisteme dönülmesi dün cağlar sayesinde kurtulduk lakin her hafta işlemez birde kendi sahamızda

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu