Igor Da Silva Bursaspor’la imzaladı

Bursaspor Kulübü transferin son gününde kadrosuna kattığı 5 oyuncu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde imza töreni düzenledi.

Igor da Silva da “Türkiye’ye geldiğimden beri Bursaspor hakkında birçok şey duydum, benim için kariyerimde yeni bir durum ve burada olmaktan çok mutluyum” şeklinde konuştu.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. En öndekiler saolsunlar eğilmedikleri için hiçbir şey göremedik sadece kardeşim omzumda olduğu için o görebildi ha bu arada yaslı bir insan evladı (!) vardı 5 yaşındaki kardeşimin elinden hediye bilekliğini çaldı senin sülalene 6222

  12
  44
    1. @Safak yorumuna yanıt olarak

     boş boş kesiyorsun zaten. diğer sitelerdeki her haberin altına da boş boş kes. boş vakit çok anladığım kadarıyla. ayrıca boş kes ne arkadaş.

 2. Oyuncu yerini doldurulursa satılmalı değerini bulduğunda satılmalı ancak yeri dolması gerekiyor,yoksa sıkıntı kemik kadro ile başarı gelir unutmayalım çok gelen giden olursa düzen hep değişir.

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu