İdris Sevinç’ten Ali Ay’a teşekkür!

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç Bursaspor'un yeni Başkanı Mesut Mestan'ın mazbata töreninde ilginç bir açıklama yaptı.

Bursaspor‘un eski Başkanı Ali Ay‘a teşekkür eden İdris SevinçAyrıca her şeye rağmen çok spekülasyonlar yaratıldı, geçmiş yönetime de hatasız kul olmaz. Harcadıkları mesai için Ali Ay ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   Bir varmış bir yokmuş Bursaspor un takımdan bi haber ilk 11 ini say desen sayamıyacak kadar Bursaspor dan uzak bi divan kurulu başkanı varmış bu başkan Bursaspor deyince aklına askerlik gelirmiş başlarmış askerlik anılarını anlatmaya vs vs vs ……. bu adam acilen divan Başkanlığından istifa etmelidir

   9
   2
 1. Şu fosil de istifa etmeli artık gitsin torun sevsin bıraksın sömürmeyi duyguları bunca zaman aa yı koltuktan indirmemeniz bile suç sizin hala neyin teşekkürü????

  42
  2
 2. Sen bursanın yüz karası sın. Adam olsan dün istifa ederdin. Ama senin suratında meymenet yok. Otur orda pislik.

  20
  1
 3. Ulan resmen Ali ay ve saz arkaşları ile birlikte 3 sene hiçbir olaya ses çıkarmayıp göz göre göre küme düşürdünüz.İstifa edeceksiniz idris sevinç artık hacıvat karagöz oyunları bitti.Defolun gidin Bursaspor düşmanları…

  19
  1
 4. Bu adamların hepsi yiyici.
  Yazıklar olsun.
  Çorbacı diyenler var.
  Ne çorbacısı .
  Pirzola bile az geliyor bunlara.
  Soydular kulübü.

  14
  1
 5. Rezil adam yeter korktunuz artık orda insanlar suratınıza suratınıza söyledi ağzınızı açıp tek kelime edemediniz gerçi sizde suratda yok defolun gidin.Bursaspor’la taraftara şehre kan kusturan bizi batıran adamlara teşekkür ettiniz ya yazıklar olsun. Tertemiz olalım eskisi gibi, kan emicilerden kurtulup tekrar tarih yazalım.

  12
  1
 6. Idris sevinc.
  Yikamaci yaglamaci.
  Cagrisan et mangalda cavit caglarla toplanip keyif yapip yer icerken bursasporu mu dusunuyordunuz yillarca.
  Yillarca siyasetin icinde demirelun pesinde kosarken isiniz gucunuz mama yemekti.
  Siz neydiniz bursanin onde gelnleri kanaat onderleri.
  Hadi lan ordan hepiniz bursanin haracini yediniz ama doymadiniz.
  Adam olsaniz kapalicarsidaki dukkanlarinizi ovaakcadaki fabrikalarinizi iflas edip kapatmazdiniz. Siz idarecide olamazsiniz yoneticide.cunki hep cikar iliskileriyle ayakta kaldiniz.ne zaman arkanizdaki destek bitti butun beceriksizliklerinizle elinizdekileri bile yonetemeyip kaybettiniz.
  Dusun lan artik bu sehrin yakasindan.keneler sizi..

  2
  1
 7. Genel kurul üyeleri bu sefer görevlerini yapmıştır. İdris Sevinçte genel kuruldan nasibini almıştır. Sonradan bunları konuşması normal.
  Yüreği yetseydi genel kurulda teşekkür etseydi.

  2
  1
  1. @Kmlgreen yorumuna yanıt olarak

   İyi çaldığın için bursasporu küme düşürdüğün için yeşil bursayı küme düşürdüğün için kulübe 250 milyon borç yaptığın için bursaspor tv yi kapattığın için kadın voleybolu kapattığın için en önemlisi şampiyon bursaspor taraftarını dünyaya rezil ettiğn için teşekkür ederiz ali ay ve yönetimi (marsta yaşadığı için haberi yoktu bunak idrisin)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu