İdmanda penaltı isyanı..

ursaspor, Antalya’da devam ettiği devre arası kamp çalışmalarının en neşeli gününü dün yaşadı. Yeşil Beyazlı takım da, Wallwick maçında oynayan futbolcular antrenmanı düz koşunun ardından tamamlarken, diğer futbolcular küçük sahada maç yaptı. İddialı maçta birbirinden ilginç görüntüler yaşandı.

SON SANİYE PENALTI

Yeşil ve sarı takım olarak ikiye ayrılan futbolcular, kıran kırana bir mücadele ortaya koydu. Teknik Direktör Christoph Daum’un da yakından takip ettiği maçta 4-1 önde bulunan Yeşil takım bu skoru koruyamadı ve 5-4 geriye düştü. Maçın son saniyesinde ise penaltı pozisyonu yaşandı.

YETER YA OYNAMIYORUM

İbrahim Öztürk ile Ethem arasında yaşanan pozisyona hakemlik yapan Daum’un yardımcısı İrfan Buz penaltı noktasını gösterdi. Karara itiraz eden Murat Yıldırım ise herkesi kahkahaya boğdu. Pozisyonun penaltı olmadığı söyleyen Murat, “Ben oynamıyorum ya. Olacak şey değil. Yeter artık” diyerek sahayı terk etmek istedi. Ancak tatlıya bağlanan olayın ardından penaltı golle sonuçlandı ve mücadele 5-5 sona erdi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu