İdmanda kemik sesleri!

Paul Le Guen artık kafasındaki isimleri yavaş yavaş belirlenmeye başladı. Dünkü çalışmada futbolcular nizami olmayan sahada 3'e ayrılarak çift kale maç yaptı ve mini bir turnuva gerçekleşti. Antrenmanda kemik sesleri duyuldu.

Bursaspor’da saha içinde taşlar yerine oturmaya başladı. Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, kafasındaki isimleri yavaş yavaş belirliyor. Notlarını sıklaştıran Fransız teknik adam, dün güzel bir antrenman programı hazırladı. Hazırlık maçının iptal olmasından sonra, dünkü çalışmada Le Guen, oyuncularını 3 gruba ayırdı ve mini bir turnuva gerçekleştirdi. 15’er dakikadan oynanan her maçta adeta kemik sesleri duyuldu.

NECİD YILDIZLAŞTI

Fransız çalıştırıcının gözüne girebilmek için oldukça yoğun çaba sarf eden futbolcular, kendi takım arkadaşlarına dahi acımazken, formayı kapabilmek için büyük savaş verdiler. Turnuvanın yıldızı ise attığı goller ve hırslı görüntüsüyle Tomas Necid oldu. Kampa sonradan katılan Yusuf ve Paschal ise vasatın altındaki performanslarıyla Le Guen’den eksi not aldı. Çalışma boyunca sakatlığın çıkmaması ise en sevindirici gelişmeydi.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu