İbre Timsah’a Döndü!..

Dün yapılan Fenerbahçe-Veysel Sarı'nın menajerinin görüşmesinden yine sonuç çıkmadı, Sarı Lacivertliler resmi internet sitesinden her zamanki gibi yalanlama geçti.

 

Ertuğrul Sağlam'ın kadrosunda görmek istediği Eskişehirsporlu Veysel Sarı ile Fenerbahçe arasındaki bağlar koptu. Önceki günlerde futbolcuya 650 bin avro yıllık maaş teklif edilmiş ancak oyuncu bu rakamı kabul etmemişti. Dün Fenerbahçe ile Veysel Sarı'nın menajeri arasında bir görüşme daha oldu ve Sarı Lacivertli ekip ücret artırımına gitmedi.

 

YALANLAMA GEÇİLDİ Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe Kulübü her zamanki gibi resmi internet sitesinden yalanlama geçti ve "Kulübümüzün Eskişehirsporlu futbolcu Veysel Sarı ile ilgili herhangi bir transfer çalışması söz konusu değildir" açıklamasını yaptı. Tatilde bulunan Veysel ise gelişmelerden haberdar olmadığını ve transfer görüşmelerini menajerinin yürüttüğünü açıkladı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu